مسترکار - دنیای خودرو

تغییرات قیمت ماهی در 5سال گذشته

تغییرات قیمت ماهی در 5سال گذشته به گزارش مستر كار میانگین قیمت ماهی های سفید، قزل آلا و شوریده درسال گذشته در خرده فروشی ها به ترتیب ۴۰۷هزار و ۴۸۵ ریال، ۱۸۷هزار و ۸۹۵ ریال و ۴۲۲ هزار و ۶۷۳ ریال بوده است.به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، برپایه اعلام سازمان شیلات، در بخش ماهیان شمال میانگین قیمت ماهی سفید در بعضی خرده فروشی ها در سالهای ۱۳۹۲ و ۱۳۹۷ به ترتیب۱۷۳ هزار ۵۲۲ و ۴۰۷هزار و ۴۸۵ ریال بوده است كه نشان داده است در بازه زمانی پنج ساله قیمت ماهی سفید ۲۳۳ هزار و ۹۶۳ریال افزایش یافته است. همینطور قیمت ماهی های كفال و كپور هم در بازه زمانی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ به ترتیب ۱۹۴ هزار و ۶۷ ریال و همینطور ۲۰۶ هزار و ۷۳۲ ریال افزایش یافته است.

براساس این گزارش، در بخش ماهیان پرورشی قیمت ماهی قزل آلا در سال ۱۳۹۲ برابر با ۱۰۳هزار و ۵۱۴ ریال و در سال ۱۳۹۷ برابر با ۱۸۷ هزار و ۸۹۵ ریال بوده است كه در این بازه، ماهی قزل آلا ۸۴ هزار و ۳۸۱ریال افزایش قیمت داشته است. همینطور ماهی كپور پرورشی در سال ۱۳۹۲ با قیمت ۸۸ هزار و ۶۱۴ ریال و در سال ۱۳۹۷ با قیمت ۱۷۱ هزار و ۴۶۶ریال به فروش رسیده كه این ماهی در بازه پنج ساله ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ افزایش قیمت ۸۲ هزار و ۸۵۲ ریالی را تجربه كرده است.

در بخش ماهیان جنوب هم میانگین قیمت شوریده در خرده فروشی ها درسال ۱۳۹۲ برابر با ۲۳۷ هزار و ۹۵۹ ریال و در سال۱۳۹۷ برابر با ۴۲۲ هزار و ۶۷۳ ریال بوده كه در این پنج سال با افزایش ۱۸۴ هزار و ۷۱۴ ریالی روبرو شده است. همینطور ماهی شیر در سال ۱۳۹۲ به قیمت ۲۰۲ هزار و ۱۳۳ ریال و در سال ۱۳۹۷ به قیمت ۴۳۵ هزار و ۴۹۳ ریال به فروش رسیده است.
1398/12/01
13:29:17
3784
5.0 از 5
تگهای خبر: افزایش قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو