مسترکار - دنیای خودرو

برنامه ریزی برای تولید ۱ و دو دهم میلیون دستگاه خودروی سواری و وانت در سال ۹۹

برنامه ریزی برای تولید ۱ و دو دهم میلیون دستگاه خودروی سواری و وانت در سال ۹۹ مستر كار: معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اهداف كمی تولید گروه محصولات منتخب در بخش صنعت را در سال ˮجهش تولیدˮ اعلام نمود كه بر پایه آن، تولید یك میلیون و 200 هزار دستگاه خودروی سواری و وانت از طرف خودروسازان برنامه ریزی شده است.


به گزارش مستر كار به نقل از ایرنا، سال قبل خودروسازان در مجموع حدود ۸۲۷ هزار دستگاه خودروی سواری و وانت ساخته بودند اما برنامه اعلام شده برای امسال حاكی از رشد ۴۵ درصدی تولید دارد.
بر پایه این گزارش، در بخش خودرو های تجاری تولید ۳۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۹ برنامه ریزی شده، در صورتیكه پارینه تنها هشت هزار دستگاه از این خودرو ها تولید شده بود.
در بخش لاستیك خودرو نیز دستیابی به تولید ۳۰۰ هزار تنی برنامه ریزی شده است، این در حالیست كه تایرسازان سال ۹۸ سال با تولید ۲۳۰ هزار تنی به انتها بردند.
همچنین تولید ۵۰ میلیارد عدد دارو، ۹۰۰ هزار تن انواع كاغذ، ۶۵ میلیون تن محصولات پتروشیمی، ۲۲۰ هزار تن الیاف پلی استر، ۲۴۰ هزار تن الیاف سیستم پنبه ای، تركیبی و مصنوعی و دو میلیون مترمربع فرش دستبافت در سال ۹۹ برنامه ریزی شده است.
اهداف تولید در بخش لوازم خانگی
بر پایه گزارش معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، اهداف كمی تولید در بخش لوازم خانگی در سال جهش تولید نیز مشتمل بر تولید یك میلیون دستگاه تلویزیون، یك میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه یخچال و فریزر، ۹۰۰ هزار دستگاه ماشین لباسشویی و یك میلیون دستگاه كولر آبی است.
بر پایه آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت، پارینه ۷۵۰ هزار دستگاه تلویزیون، یك میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه یخچال و فریزر، ۷۲۳ هزار دستگاه ماشین لباسشویی و ۹۲۰ هزار دستگاه كولر آبی تولید شده بود.


1399/01/29
20:35:56
3144
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو