مسترکار - دنیای خودرو

عرضه ۴ هزار خدمت برای توانمندسازی صادراتی دانش بنیان ها

عرضه ۴ هزار خدمت برای توانمندسازی صادراتی دانش بنیان ها به گزارش مستر كار مدیر دفتر كسب وكار بین المللی مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از عرضه چهار هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به ۲۵۰۰ شركت دانش بنیان اطلاع داد.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، روح الله استیری با اشاره به تسهیلات توانمندسازی به دو هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان، اضافه کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعد از اعتمادسازی در مورد محصولات ایران ساخت، در گام بعدی به سمت ایجاد بازار جهانی برای شرکت های دانش بنیان با توانمندی صادراتی حرکت کرد و در این راستا با عرضه خدمات مختلف در تلاش بود تا توانمندی ها و ظرفیت های صادراتی شرکت ها را ارتقا دهد.
وی، عرضه چهار هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به شرکت های دانش بنیان را همچون این خدمات دانست و تصریح کرد: در این طرح، ۲ هزار و ۵۰۰ شرکت توانستند از این خدمات بهره ببرند و به بازارهای جهانی راه یابند.
استیری درباره عرضه این خدمت به متقاضیان، توضیح داد: خدمات توانمندسازی صادرات عموما به شرکت هایی عرضه می شود که ظرفیت صادراتی مطلوبی دارند و محصولات تولیدی آنها از نظر کیفیت و کمیت در سطح استانداردهای جهانی تولید می شوند.
به قول وی، برای پشتیبانی از این دسته از شرکت های دانش‏ بنیان مبادرت به بررسی مشکلات و ضعف ‏های موجود بر سر راه کسب و کار بین‏ الملل و برای پشتیبانی از آنها برای ورود به بازارهای بین‏ المللی اقداماتی اجرایی شد.
مدیر دفتر کسب و کار بین المللی مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری افزود: در این راه سعی کردیم این کار با مشارکت بخش دولتی و خصوصی، حمایت های مشروط، زمان دار و هدفمند برای ایجاد زیرساخت های لازم جهت تسهیل فرایند صادرات و کسب و کار بین المللی شرکت های دانش بنیان صورت گیرد.1399/02/06
14:13:19
2685
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , خدمات , صادرات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو