مسترکار - دنیای خودرو

ایران خودرو و سایپا امسال چه تعداد خودرو تحویل دادند؟

ایران خودرو و سایپا امسال چه تعداد خودرو تحویل دادند؟ مستر كار: وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود كه از شروع سال 99 تابحال دو شركت بزرگ خودروسازی كشور بیش از 112 هزار و 489 دستگاه خودرو تولید كردند و 77 هزار و 704 دستگاه را در چارچوب تعهدات جاری و معوق تحویل مشتریان خود داده اند.


به گزارش روز چهارشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، از شروع امسال کل تولید تجمعی شرکت ایران خودرو ۶۲ هزار و ۳۵۰ دستگاه بوده است و در چارچوب تعهدات معوق، جاری و فوری در مجموع ۲۸ هزار ۲۱۵ دستگاه خودرو روانه بازار کرده است.
همچنین کل تولید تجمعی شرکت سایپا نیز از شروع امسال ۵۰ هزار و ۱۳۹ دستگاه بوده است و در چارچوب تعهدات معوق، جاری و فوری در مجموع ۴۹ هزار ۴۸۹ دستگاه خودرو تحویل مشتریان خود کرده است.
برپایه این گزارش، تولید روزانه ۲۹ اردیبهشت ماه در دو شرکت ایران خودرو و سایپا در مجموع سه هزار و ۷۱۹ دستگاه خودرو و تحویل دو شرکت دو هزار و ۴۰۲ دستگاه بوده است.
ایران خودرو ۲۹ اردیبهشت ماه امسال ۲ هزار و ۴۹ دستگاه خودرو تولید و یک هزار و ۴۹ دستگاه را در چارچوب تعهدات معوق، جاری و فوری تحویل مشتریان کرده است.
آمار شرکت سایپا نیز در این روز یک هزار و ۶۷۰ دستگاه بوده و در مجموع یک هزار و ۳۵۳ دستگاه خودرو را روانه بازار کرده است.منبع:

1399/03/01
12:40:00
2946
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو