مسترکار - دنیای خودرو

فعالیت 35 واحد راكد تولیدی در استان سمنان ازسرگرفته شد

فعالیت 35 واحد راكد تولیدی در استان سمنان ازسرگرفته شد به گزارش مستر كار ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: 35 واحد تولیدی در سال 98 و بهار 99، با رفع موانع و مشكلات، به چرخه فعالیت و تولید بازگشتند.


علی تشنه دل روز شنبه در نشست شورای هم خانواده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اضافه کرد: از سال قبل تا کنون ۳۵ واحد تولیدی که به دلیلهای مختلف تعطیل و از چرخه تولید حذف شده بودند، احیا و به عرصه تولید بازگشتند که بازگشت پنج واحد در سال ۹۹ رخ داد.
وی با اشاره به سیاست های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در تحقق شعار سال و بهبود فضای کسب و کار اشاره کرد: اولویت های اصلی سازمان بر چهار محور تاکید بر ساخت داخل و جهش تولید، اجرای طرح های نیمه تمام، افزایش صادرات و مدیریت واردات و تنظیم بازار است که اعضای شورای هم خانواده باید بر اجرای این سیاست ها هم فکری و همکاری کنند.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اعلان اینکه چالش های بسیاری در بخش صنعت، معدن و تجارت استان وجود دارد گفت: در تمامی بخش ها باید لطمه شناسی صورت گیرد و در جهت پیگیری امور و رفع چالش ها و موانع راهکارهای موثر ارائه شود.
تشنه دل افزود: هم افزایی و همفکری در میان دستگاه های در رابطه با حوزه های صنعت، معدن و تجارت یک لزوم است و باید هماهنگی در انجام امور مرتبط بیش از گذشته شکل بگیرد و تصمیمات هماهنگ اتخاذ شود.
اولین نشست شورای هم خانواده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با حضور رئیس اتاق بازرگانی استان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی، مدیرکل اداره غله، رئیس نظام مهندسی معدن، رئیس اتاق اصناف، رئیس اتاق تعاون، رئیس سازمان زمین شناسی، رئیس انجمن مدیران صنایع و مدیران بانک های توسعه صادرات و صنعت و معدن و معاونان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انجام شد.
در این جلسه اعضا در زمینه های تعامل در حوزه صنعت، معدن و تجارت تبادل نظر کردند.
یک هزار و ۸۴۱ واحد صنعتی با سرمایه گذاری حدود ۷۶ هزار میلیارد ریال و اشتغال برای بیش از ۶۸ هزار و ۸۰۰ نفر در استان سمنان دارای پروانه بهره برداری است.منبع:

1399/04/14
16:59:25
2289
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو