مسترکار - دنیای خودرو

آغاز ثبت نام طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از بامداد فردا

آغاز ثبت نام طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از بامداد فردا گروه خودروسازی سایپا جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات خودرا اعلام نمود. مشتریان از ساعت 8 بامداد فردا (دوشنبه) با مراجعه به سایت این گروه خوردوسازی می توانند مبادرت به ثبت نام در طرح جدید پیش فروش با موعد تحویل سال جاری كنند.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، در طرح جدید پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک S و ساینا S به بازار عرضه خواهند شد.
در این طرح خودرو شاهین با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومان و موعد تحویل اسفندماه ۱۳۹۹، کوییک S با پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند ۱۳۹۹ و خودرو ساینا S نیز با پیش پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل دی، بهمن و اسفند ۱۳۹۹ عرضه خواهند شد.
قیمت نهایی خودرو ها در طرح پیش فروش مذکور در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان مشخص خواهد شد.
مشتریان علاقه مندان برای استفاده از این طرح، از ساعت ۸ بامداد روز دوشنبه ۲۳ تیرماه تا چهارشنبه ۲۵ تیرماه به مدت سه روز و به صورت شبانه روزی می توانند مبادرت به ثبت نام بوسیله سایت رسمی این شرکت به آدرس saipa.iranecar.com کنند.
لازم به ذکر است که متقاضیانی که در خردادماه سال جاری برای شرکت در روش فروش فوق العاده یا پیش فروش یکساله نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده اند؛ حتی متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی انتخاب نشده اند، نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ندارند و با همان اطلاعات ثبت شده قبلی می توانند مبادرت به ثبت نام کنند.
در این دوره از طرح فروش نیز همچنان محدودیت های پیشین همچون محدودیت کد ملی برای ثبت نام کنندگان، نداشت پلاک فعال، حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و گردنگیر داشتن گواهینامه رانندگی خودرو، نیز اعمال خواهند شد. امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد. متقاضیان طی ۴۸ ماه گذشته نباید ثبت نام و صدور فاکتور از دو شرکت سایپا و ایران خودرو داشته باشند. ضمن اینکه شماره تلفن همراه، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.
متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت مبادرت به ثبت نام، ضمن لغو ثبت نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش دو شرکت سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.
کد پستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان بوده و در صورتیکه مشتری حداکثر سه ماه بعد از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.
منتخبان دو طرح قبلی امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت. طرح پیش فروش مذکور با قیمت غیرقطعی بوده و هیچ گونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا پیش از اعلام اسامی منتخبان در قرعه کشی ستاندن نخواهد شد. ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا است و لیست نهایی انتخاب شدگان بوسیله سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف سه روز بعد از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.
بعد از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علی الحساب پیش پرداخت قیمت خودرو اقدام نمایند و در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، ثبت نام اولیه متقاضی منتخب شده ابطال خواهد شد.
این در حالیست که گروه صنعتی ایران خودرو نیز ار روز چهارشنبه (۱۸ تیرماه) با اضافه کردن محصول جدید خود (پروژه K۱۳۲) به برنامه پیش فروش تیرماه، فروش مشارکت در تولید محصول پروژه K۱۳۲ در دو نوع دستی و اتوماتیک و هشت محصول دیگر این خودروساز را آغاز نموده است که تا چهار روزپس از آغاز ثبت نام (تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۱ تیرماه) ادامه داشت. طبق مصوبه کمیته خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت، سه روز بعد از اتمام مهلت نام نویسی، مشتریان نهایی این محصول با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، بوسیله قرعه کشی انتخاب می شوند.
منبع:

1399/04/22
15:04:17
2436
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو