مسترکار - دنیای خودرو

توزیع ۱۳۵ هزار تن شكر با قیمت مصوب ۶۳۰۰ تومان

توزیع ۱۳۵ هزار تن شكر با قیمت مصوب ۶۳۰۰ تومان به گزارش مستر كار وزارت صنعت، معدن و تجارت از توزیع ۱۳۵ هزار تن شكر سفید با نرخ مصوب در بازار اطلاع داد.


به گزارش روز جمعه وزارت صنعت و بر مبنای تصمیم ستاد تنظیم بازار، قیمت عرضه شکر سفید از محل ذخایر برای بخش خانوار معادل ۶ هزار و ۳۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم درب کارخانه تعیین شد که این نرخ برای مصارف صنف و صنعت معادل ۶ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین و تصویب شده است.
تعیین نرخ تحویل به مصرف کننده در بسته های یک کیلوگرمی با رعایت سقف قیمت سازمان حمایت، در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان هاست و شرکت بازرگانی دولتی در این خصوص مکلف است، نسبت به توزیع ۱۳۵ هزار تن شکر با نرخ مصوب اقدام نماید.
همچنین مقرر شده است، قیمت عرضه شکر وارداتی بخش خصوصی طبق ضوابط قیمت کالای وارداتی هیات تعیین و تثبیت قیمت، توسط صاحب کالا احصا و بعد از هماهنگی با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و درج در سامانه ۱۲۴ لازم الاجرا شود.
همه فعالان اقتصادی زنجیره ارزش شکر هم مکلف به ثبت مقادیر واردات، تولید، توزیع، موجودی و قیمت در سامانه جامع تجارت داخلی و فروش کالا در شبکه توزیع و مصرف دارای مجوز مطابق برنامه زمانی ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند؛ عدم اقدام در این خصوص به مفهوم عرضه خارج از شبکه بوده و تخلف محسوب می شود؛ دستگاه های نظارتی هم مکلف به برخورد با متخلفین هستند.


1399/04/28
13:31:09
2041
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو