مسترکار - دنیای خودرو
قائم مقام سایپا:

سایپا به تدریج از زیان خارج می شود

سایپا به تدریج از زیان خارج می شود مستر كار: قائم مقام سایپا در امور فروش و خدمات بعد از فروش اظهار داشت: در صورت لحاظ شدن قیمت های جدید محصولات در صورت های مالی به تدریج شاهد خروج این شركت خودروسازی از شمول زیان خواهیم بود.


"مجید باقری" امروز (شنبه) در خاتمه مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا در پاسخ به ایرنا اضافه کرد: مطابق آنچه در سامانه اطلاع رسانی ناشران (کدال) قابل مشاهده می باشد، بخش زیادی از زیان سال های گذشته سایپا جبران شده است.
وی اظهار داشت: سایپا همیشه در تلاش بوده تا با افزایش تیراژ تولید و ارتقای کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتریان خودرا در دستور کار قرار داده است.
باقری بیان داشت: در تعامل با شورای رقابت، صورت های مالی مصوب و حسابرسی شده سایپا در اختیار این شورا قرار گرفت و متناسب با آن و همین طور قیمت های جدید نهاده های تولید، قیمت های جدید محصولات دریافت شد.
وی اشاره کرد: اگر این قیمت های جدید در صورت های مالی لحاظ شود، به تدریج شاهد خروج سایپا از شمول زیان خواهیم بود.
این مقام مسوول سایپا اشاره کرد: بعد از ابلاغیه کمیته خودرو و مساعدت و همراهی پلیس راهور، از شروع تیر ماه هیچ خودروی بدون پلاک از سایت های خودروسازان خارج نشده است.
وی گفت: خروج بدون پلاک خودرو ها فقط برای دو خودروی ساندرو و استپ وی اتفاق افتاده که آن هم نیاز به پیگیری های از طرف سازمان حفاظت محیط زیست دارد و نیازمند ستاندن مجوزهایی است.
استانداردهای ۸۵ گانه
باقری همین طور در پاسخ به پرسش دیگری ایرنا درباب ارسال نشدن مدارک مربوط به پاس کردن استانداردهای ۸۵ ساله به سازمان ملی استاندارد ایران اشاره کرد: مدارک یکی از خودرو های جدید تولیدی سایپا نقص داشته که تا قبل از تحویل به مشتریان، مدارک مربوطه تحویل سازمان ملی استاندارد خواهد شد و این مساله هیچ مشکلی برای عرضه محصولات یاد شده ایجاد نمی کند.منبع:

1399/05/05
14:58:01
2383
5.0 از 5
تگهای خبر: پلاك خودرو , پلیس , تور , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو