مسترکار - دنیای خودرو

رشد 8 و نیم درصدی تولید داروی انسانی تا اختتام تیرماه

رشد 8 و نیم درصدی تولید داروی انسانی تا اختتام تیرماه مستر كار: بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاكی از تولید 17 میلیارد و 700 میلیون عدد داروی انسانی از شروع امسال تا اختتام تیرماه و رشد 8.5 درصدی آن در هم سنجی با پارینه است.


بر اساس آمار وزارت صنعت، در طول این مدت ۸۴ هزار و ۹۰۰ تن لاستیک خودرو تولید شد که در مقایسه با چهار ماهه سال قبل رشد ۲۷.۹ درصدی نشان میدهد.
در مدت یاد شده، تولید پودر شوینده از طرف کارخانجات داخلی به بیش از ۲۱۶ هزار و ۱۰۰ تن رسید. این آمار در هم سنجی با پارینه رشد ۱۰.۲ درصدی نشان میدهد.
تا اختتام تیرماه همین طور ۱۱ هزار و ۵۰۰ تن سموم دفع آفات نباتی (افت ۱۸.۵ درصدی)، ۲۸۱ هزار متر مکعب نئوپان (رشد ۲۰.۳ درصدی)، ۴۳۳ هزار و ۷۰۰ تن فیبر (رشد ۱.۴ درصدی)، ۱۹۴ هزار و ۴۰۰ تن روغن صنعتی و موتور تصفیه اول (رشد ۷.۳ درصدی)، ۴۴ هزار و ۴۰۰ تن دوده (رشد پنج درصدی) و ۲۰.۱ میلیون تن محصولات پتروشیمی (رشد هفت درصدی) تولید شد.
رشد تولید لوازم خانگی
بررسی آمار رسمی منتشره وزارت صنعت حاکی از تولید ۵۰۱ هزار و ۱۰۰ دستگاه یخچال و فریزر از شروع امسال تا اختتام تیرماه و رشد ۱۲.۴ درصدی آن در مقایسه با زمان مشابه پارینه است.
برپایه این آمارها، تولید انواع تلویزیون در چهار ماهه امسال در هم سنجی با پارینه رشد ۶۱.۲ درصدی را ثبت نمود و به ۳۴۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه رسید.
در این مدت همین طور ۲۹۰ هزار و ۴۰۰ دستگاه ماشین لباسشویی تولید شد که در مقایسه با چهار ماهه سال قبل رشد ۷۰.۴ درصدی داشته است.منبع:

1399/06/28
15:00:15
1420
5.0 از 5
تگهای خبر: تور , تولید , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو