مسترکار - دنیای خودرو

اعلام شرایط فرصت مطالعاتی اعضای هیأت علمی در صنعت

اعلام شرایط فرصت مطالعاتی اعضای هیأت علمی در صنعت به گزارش مستر كار دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شرایط فرصت مطالعاتی اعضای هیأت علمی را در بخش صنعت اعلام نمود.به گزارش روز یکشنبه وزارت علوم، دفتر ارتباط با جامعه و صنعت این وزارتخانه در اطلاعیه ای اعلام نمود: اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور برای ثبت درخواست ها، محورهای همکاری، همینطور اطلاع از نیازهای فرصت مطالعاتی شرکت ها و دستگاه های اجرایی به سایت دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس الکترونیکی https: //industry.msrt.ir/fa/page/۱۴۳۵/ رجوع کنند.

فرصت های مطالعاتی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مراکز علمی در جامعه و صنعت، زمینه مناسبی برای ارتباط بهتر دانشگاه و صنعت، گسترش همکاریهای پایدار علمی، پژوهشی، رفع مشکلات علمی و تخصصی واحدهای عملیاتی فراهم می آورد.

در فرصت مطالعاتی، عضو هیأت علمی در واحد عملیاتی دولتی یا غیردولتی (شامل بخش های صنعتی، اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی، خدماتی و کشاورزی) حضور می یابد. واحد عملیاتی می تواند شامل وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی، تشکل های بخش خصوصی، بنگاه ها یا سازمان های فرهنگی و صنعتی، واحدهای پژوهش و توسعه، اقتصادی یا خدماتی دولتی یا غیردولتی باشد.

این طرح در جهت تقویت و برقراری ارتباط منسجم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی با جامعه و صنعت در همه حوزه های علمی همینطور عملیاتی کردن یافته های اعضای هیأت علمی در جامعه و صنعت تدوین شد. بر مبنای آئین نامه این طرح، استادان با موافقت دانشگاه می توانند بین ۳ تا ۶ ماه به واحدهای اقتصادی و صنعتی مأمور شده و برای کمک و بهبود کیفی و عملیاتی واحدهای فوق همکاری کنند.


1399/07/06
21:55:57
1547
5.0 از 5
تگهای خبر: پژو , خدمات , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو