مسترکار - دنیای خودرو
با حكم وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت شد

عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت شد به گزارش مستر كار با حكم وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس قبادی بعنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه ارائه شد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «علیرضا رزم حسینی» در حکمی «عباس قبادی» را بعنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه معرفی نمود.
در متن این حکم آمده است: «نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجربه پرارزش جنابعالی به باعث این حکم بعنوان معاون بازرگانی داخلی منصوب می شوید تا نسبت به تأمین به هنگام و کم هزینه کالاهای مورد نیاز مردم و ایجاد بازار رقابتی تلاش کنید.»
تهیه برنامه های اقتضایی و تمهیدات لازم برای رویارویی با نارسایی های احتمالی عملکرد بازار، کاهش هزینه های تأمین از راه بازار آرایی و یکپارچه سازی نظام تأمین و توزیع، کاهش تصدی گری های دولت در کارها و سپردن حداکثری امور به تشکل ها و اصناف و همینطور ترویج و بهره گیری از فناوری اطلاعات در نظام توزیع به منظور روان سازی و کاهش هزینه ها از رئوس برنامه های عملیاتی آن معاونت تعیین شده است.
پیش از این هم «محمدرضا کلامی» دبیر ستاد تنظیم بازار، مسئولیت سرپرستی معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت را برعهده داشت.
قبادی علاوه بر تجربه صنعت نمایشگاهی و معاونت امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، عضویت در هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و همینطور مدیریت نمایشگاه های داخلی و خارجی این شرکت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و عضویت در هیات مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه خود دارد.منبع:

1399/07/27
21:39:34
1489
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو