مسترکار - دنیای خودرو

كارت هوشمند متخلفان حمل نهاده های بخش كشاورزی باطل می شود

كارت هوشمند متخلفان حمل نهاده های بخش كشاورزی باطل می شود به گزارش مستر کار مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اظهار داشت: سازمان راهداری، کارت هوشمند رانندگان متخلف در حمل نهاده های بخش کشاورزی را باطل می کند.به گزارش مستر کار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمدرضا طلایی درباره اختلاط نهاده های بخش کشاورزی، اظهار نمود: هر زمان قیمت نهاده ها اختلاف بیشتری در بازار پیدا می کند، تخلفات می شود.

وی ضمن اشاره به این که کالایی که خریداری می شود در مراحل مختلف بارگیری تا انبار آزمایش می شود، تصریح کرد: پیش از تخلیه بار از کشتی، سازمان های استاندارد، حفظ نباتات و دامپزشکی نمونه برداری می کنند و اگر مورد تایید قرار گرفت، اجازه تخلیه بار از کشتی داده می شود.

طلایی اضافه کرد: زمانی که بار از کشتی خارج و در انبارها تخلیه می شود با تأیید دامپزشکی، بارگیری و به سمت مقصد حمل می شود. ازاین رو هیچ مشکلی در زمان بارگیری وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه شرکتهای واردکننده با شرکتهای باربری قرارداد می بندند، اظهار داشت: مشکلی در نهاده های وارداتی وجود ندارد؛ حمل بار به صورت فله و در کامیون های لبه دار انجام می شود و شرکتهای باربری متعهد هستند بار را سالم به واحدهای تولیدی برسانند.

طلایی خاطرنشان کرد: شرکتهای حمل و نقل چون مجوزشان را از سازمان راهداری می گیرند، رئیس سازمان راهداری به ما قول داده است اگر گزارش تخلفی به این سازمان بدهیم به سرعت کارت هوشمند راننده باطل شود.

وی ضمن اشاره به این که حدود ۱۶ تا ۱۷ میلیون تن نهاده به کشور وارد و توسط کامیون حمل می شود، خاطرنشان کرد: این که کنار هر کامیون یک ناظر قرار گیرد. امکان پذیر نیست.

طلایی تصریح کرد: برای پیشگیری از تخلف رانندگان باید در جریمه های آنان سخت گیری شود.

وی ضمن اشاره به این که دلالان از اختلاط نهاده ها سود می برند، اظهار داشت: ما با شرکت پیمانکار که قرارداد می بندیم، تضامین می گیریم. اگر شرکت حمل و نقل تخلف کند پنج برابر قیمت بار جریمه و بار کامیون معدوم می شود.

وی اظهار داشت: احتمال می دهیم یک شبکه متخلف، بار نهاده های کشاورزی و دامی را در راه تغییر می دهد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از واحدهای تولیدی درخواست نمود تا بار ناسالم را تحویل نگیرند.
منبع:

1399/09/16
12:56:04
1069
5.0 از 5
تگهای خبر: آزمایش , تولید , كالا , كامیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو