مسترکار - دنیای خودرو

سال جاری 2 هزار و 500 میلیارد تومان در بخش صنعت مازندران سرمایه گذاری شد

سال جاری 2 هزار و 500 میلیارد تومان در بخش صنعت مازندران سرمایه گذاری شد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار داشت که از آغاز سال جاری تا آخر آذر ماه ۲۵ هزار و ۳۲۱ میلیارد ریال در بخش صنعت مازندران سرمایه گذاری شده است.


به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، حسینقلی قوانلو افزود که در خلال این مدت ۱۷۵ فقره پروانه بهره برداری صادر گردیده است.
وی تعداد اشتغال پیشبینی شده بر مبنای پروانه های بهره برداری صادر شده را سه هزار و ۲۱۷ نفر اعلام نمود.
قوانلو اظهار داشت که میزان سرمایه گذاری صنعتی انجام شده در مازندران نسبت به دوره مشابه سال قبل ۲۰۰ درصد و میزان اشتغال هم ۶۰ درصد افزایش دارد.
وی اضافه کرد: در مجموع از آغاز سالجاری تا آخر آذر ماه ۸۳۹ فقره جواز تاسیس با پیشبینی سرمایه گذاری ۷۱ هزار و ۸۰۱ میلیارد ریال صادر گردیده است.
قوانلو اشتغال پیشبینی شده در جواز های تاسیس صادر شده را هم ۱۹ هزار و ۱۰۱ نفر اعلام نمود.
میزان سرمایه گذاری صنعتی و اشتغال در ارتباط با آن در مازندران طی سال ۹۸ هم نسبت به سال قبل افزایش ۲۰ درصدی داشت بگونه ای که سال ۹۸ در مجموع برای ۱۶ هزار میلیارد ریال سرمایه گذار صنعتی با چهار و ۳۰۰ نفر اشتغال پروانه بهره برداری صادر شده بود.
طبق گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تابحال حدود ۸۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در مازندران انجام شد که نسبت به هشت ساله دولت نهم و دهم بیشتر از ۱۴۰ درصد افزایش نشان داده است.
منبع:

1399/10/13
23:06:00
764
0.0 از 5
تگهای خبر: سرمایه گذاری , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو