مسترکار - دنیای خودرو
مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی تهران بزرگ؛

هیچ بیت كوینی در شهرك های صنعتی استان تهران استخراج نمی گردد

هیچ بیت كوینی در شهرك های صنعتی استان تهران استخراج نمی گردد به گزارش مستر کار مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران بزرگ اظهار داشت: در شهرک های صنعتی این استان هیچ مجوزی برای استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) صادر نشده و هرگونه فعالیت دراین زمینه غیرقانونی می باشد.


صابر پرنیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: یکی از دلیلهای قطع برق در تهران استخراج غیر قانونی ارز دیجیتال در استان است و برودت هوا، افزایش مصرف گاز و کمبود گاز مصرفی برای نیروگاه ها از دیگر دلیلهای قطع برق در این استان است.
وی افزود: خیلی از سرمایه گذارها جهت راه اندازی و استخراج ارز دیجیتال به شرکت شهرک های صنعتی این استان مراجعه می کنند با توجه به این که شهرک های صنعتی استان به سختی می تواند برق مورد نیاز خودرا تامین کند هیچ کدام از آن درخواست ها را قبول نکرد.
پرنیان با اعلان اینکه هیچ ارز دیجیتالی در شهرک های صنعتی استان تهران استخراج نمی گردد، اضافه کرد: ما با اصل این کار به صورت قانونی مشکلی نداریم اما با توجه به این که زیرساخت لازم برای استخراج بیت کوین در شهرک های استان تهران وجود ندارد نمی توانیم به واحدهای صنعتی اجازه دهیم این کار را انجام دهد برای اینکه در آن صورت دیگر واحدهای صنعتی با کمبود برق مواجه می شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران بزرگ اظهار داشت: روز گذشته برق ۲۳۱۳ واحد صنعتی بدون اطلاع قبلی قطع شد که خسارات هنگفت و جبران ناپذیری را به دنبال دارد؛ این اقدام برای بار دوم است که از جانب اداره برق صورت می گیرد و شرکت شهرک های صنعتی به صورت جدی پیگیر موضوع و احقاق حق واحدهای صنعتی است.
پرنیان با اعلان اینکه اداره برق باید با اطلاع قبلی برق شهرک های صنعتی را قطع کند، گفت: طبق ماده ۲۵ قانون تسهیل کسب وکار، در صورت کمبود انرژی، شهرک های صنعتی نباید در اولویت قطع برق باشند و در تابستان و زمستان نخستین جایی که در زمان کمبود انرژی همچون برق، آب و گاز قطعی رخ می دهد شهرک های صنعتی است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران بزرگ اظهار داشت: واحدهای صنعتی می توانند با ارزیابی خسارت ناشی از قطع برق روز گذشته به ارگان های مربوطه مراجعه کنند.منبع:

1399/10/24
23:44:11
842
0.0 از 5
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو