مسترکار - دنیای خودرو
مدیرعامل شهرك های صنعتی ایران:

20 هزار شغل در شهرك های صنعتی كشور به وجود آمد

20 هزار شغل در شهرك های صنعتی كشور به وجود آمد به گزارش مستر کار معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار داشت: 20 هزار شغل جدید امسال در واحدهای فعال شهرک های صنعتی کشور بوجود آمد.


علی رسولیان شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از واحدصنعتی الیاف ساویس دلیجان اضافه کرد: این تعداد شغل با بهره برداری از یک هزار و ۱۶۰ واحد صنعتی امسال در شهرک های صنعتی کشور به وجود آمده است.
وی با تاکید برتوسعه در شهرک های صنعتی گفت: برای تحقق این مهم تامین زیرساخت های لازم برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و پشتیبانی از بهره برداری و فعالیت در شهرک ها لازم است.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار داشت: پیش بینی می شود در قانون بودجه به حوزه صنعت و زیرساخت های شهرک های صنعتی توجه ویژه ای شود.
رسولیان افزود: تسهیل فعالیت بخش خصوصی در شهرک های صنعتی و حذف بروکراسی اداری در راه فعالیت بنگاه های اقتصادی لازم است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد رفاه و آسایش برای مردم هدف اصلی اقدامات دولت می باشد، بیان کرد: برای رسیدن به این هدف باید اشتغال و تولید افزایش پیدا کند و برای افزایش تولید باید شرایط فعالیت بخش خصوصی فراهم گردد.
رسولیان افزود: فعالان اقتصادی از زمان واگذاری زمین تا بهره برداری باید حمایت شوند چونکه جهش تولید با افزایش تولید و فعالیت بخش خصوصی تحقق پیدا می کند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اضافه کرد: با همکاری شرکت های خدماتی، آب و برق مورد نیاز صنایع فعال در شهرک های صنعتی استان مرکزی تامین می شود.
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه و پنج شنبه یکم و دوم بهمن ماه از برخی واحدهای صنعتی استان مرکزی بازدید می کنند.
استان مرکزی بعنوان چهارمین قطب صنعت کشور بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ دارد.
منبع:

1399/11/02
23:43:11
976
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو