مسترکار - دنیای خودرو

رشد متوسط بیش از ۱۳ درصدی تولید كالاهای منتخب صنایع معدنی

رشد متوسط بیش از ۱۳ درصدی تولید كالاهای منتخب صنایع معدنی آمار وزارت صنعت از هفت قلم کالای تولیدی مربوط به صنایع معدنی در دوره 10 ماهه امسال نشان میدهد که رشد متوسط بیش از 13 درصدی نسبت به زمان مشابه پارینه تحقق یافته است.


گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا برپایه جداول آماری مربوطه گویای آنست که بیشترین رشد عملکرد در دوره مورد بررسی مربوط به تولید شمش آلومینیوم خالص با ۵۱.۲ درصد و کمترین هم ۰.۵ درصد مربوط به کنسانتره زغالسنگ است.
رشد های دور رقمی این دوره مربوط به تولید کاتد مس با ۱۵.۱ درصد و نیز سیمان با ۱۲.۷ درصد نسبت به ۱۰ ماهه ۱۳۹۸ ثبت گردید.
ضمن اینکه در زمینه محصولات فولادی افزایش عملکرد ۷.۳ درصدی و فولاد خام به میزان ۶.۹ درصد حاصل شد و در زمینه شیشه جام رشد ۰.۷ درصدی در مقایسه با ۱۰ ماهه پارینه حاصل شد.
به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، ۸ ماهه ۹۹ نیز رشد میانگین ۱۳.۹ درصدی تولید کالاهای منتخب معدن و صنایع معدنی ثبت شده بود.
مدت زمان هشت ماهه امسال هم بیشترین رشد تولید مربوط به شمش آلومینیوم با ۵۲.۵ درصد ثبت گردید و کمترین هم سهم چینی بهداشتی به میزان ۲.۲ درصد بود.
رشد ثبت شده در دوره هشت ماهه امسال در زمینه تولید سیمان رقم ۱۵.۸ درصدی بود و در زمینه محصولات فولادی افزایش بازدهی ۹.۴ درصدی نسبت به هشت ماهه ۹۸ بدست آمد.
تولید شمش فولادی در هشت ماهه ۹۹ با رشد ۸.۴ درصدی نسبت به زمان مشابه در سال ۹۸ همراه شد.
ضمن اینکه هشت ماهه امسال در زمینه تولید کاتد مس به رشد ۷.۱ درصدی در مقایسه با زمان مشابه سال قبل دست یافتیم.
تولید پودر آلومینا هم به رشد ۲.۳ درصدی نسبت به هشت ماهه ۹۸ رسید و در زمینه چینی بهداشتی به افزایش ۲.۲ درصد رسیدیم.1399/11/29
23:06:13
1201
0.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صنعت , فولاد , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو