مسترکار - دنیای خودرو

سرما، بازار تعمیرگاه های خودرو را داغ كرد

سرما، بازار تعمیرگاه های خودرو را داغ كرد مستر كار: رئیس اتحادیه دارندگان تعمیرگاه اتوسرویس، توقفگاه و پاركینگ تهران در مورد سفارش های لازم به رانندگان وسایل نقلیه در ایام سرد سال بخصوص برهه زمانی كنونی توضیحات لازم را عرضه كرد و از افزایش رجوع خودروها به تعمیرگاه ها خبرداد.علی رأسی در گفت وگو با ایسنا، در ارتباط با سفارش های ایمنی به دارندگان وسایل نقلیه در فصل سرما بخصوص روزهای سرد و برفی كنونی اظهار نمود: ما همواره به دارندگان وسایل نقلیه تاكید می نماییم كه به روز و به صورت لحظه ای و دوره ای شرایط فنی وسایل نقلیه خویش را كنترل كنند تا از بروز هر گونه مشكلی جلوگیری به عمل آید.

وی ادامه داد: حال اگر كسی نتوانسته این كنترل های دوره ای را داشته باشد، باید هر چه سریع تر نسبت به بهبود وضعیت فنی وسیله نقلیه خود اقدام نماید و از صحت ضد یخ، برف پاك كن، چراغ مه شكن، یخ شكن و زنجیر چرخ مطمئن شود.

رئیس اتحادیه دارندگان تعمیرگاه اتوسرویس، توقفگاه و پاركینگ تهران با تاكید بر اینكه ایراد و نقص در وسایل نقلیه در شرایط برفی و سرما وضعیت متفاوتی را نسبت به سایر روزهای سال تولید می كند، اظهار داشت: مطمئنا اگر رانندگان در سرما و روزهای برفی وسیله نقلیه شان دچار مشكل شود شرایط متمایز و سخت تری را نسبت به سایر روزهای سال تجربه خواهند كرد؛ ازاین رو سفارش می نماییم كه همواره به صورت لحظه ای و دوره ای مسائل فنی خودرو كنترل شود.

رأس در ادامه با اشاره به اینكه رانندگان وسایل نقلیه در ایام سرد سال باید با سرعت مطمئنه حركت كنند و از ترمز ناگهانی بپرهیزند، اظهار نمود: در چنین روزهایی رانندگان وسایل نقلیه چه در سربالایی ها و چه در سرازیری ها بیشترین دقت را باید به خرج دهند و كاملا با تمركز رانندگی كنند. علاوه بر این به آنها تاكید می نماییم كه با فاصله نسبت به سایر وسایل نقلیه در حركت باشند، چون كه كوچك ترین سهل انگاری باعث سانحه و راه بندان خواهد شد.

وی همینطور در مورد اینكه افزایش رجوع به تعمیرگاه ها در چنین روزهایی از سال اظهار داشت: خیلی از دارندگان وسایل نقلیه با رجوع به نمایندگی ها به صورت دوره ای خودروی مورد نظر را كنترل می كنند، اما به صورت میانگین حدود پنج تا ۱۰ درصد رجوع به تعمیرگاه ها در چنین روزهایی با عنایت به شرایط خاص پیش آمده افزایش می یابد.
1396/11/09
19:48:20
5480
5.0 از 5
تگهای خبر: خودرو , وسیله نقلیه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو