مسترکار - دنیای خودرو

جزئیات برنامه سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان

جزئیات برنامه سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان مستر کار: خوزستان اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس جهت بررسی مسایل مختلفی همچون مسائل مربوط به بیمه بیکاری کارگران، بازنشستگان و حاشیه نشینی در شهر اهواز و بازدید از مراکز صنعتی و شهرهای استان به خوزستان سفر کردند.ولی اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس امروز(۲۲ دی ماه) در بدو ورود به اهواز، ضمن اشاره به سفر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خوزستان اظهار نمود: در این سفر بررسی مسائل در ارتباط با بیمه بیکاری کارگران، بازنشستگان، حاشیه نشینی در شهر اهواز و بازدید از کارخانه هایی که مد نظر معاون استاندار و استاندار خوزستان است را خواهیم داشت.

به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، وی ضمن اشاره به این که مسائل در ارتباط با کارگری و صدمه های اجتماعی را بررسی خواهیم کرد، اضافه کرد:. ان شالله از فردا یک تیم از دولت متشکل از رئیس سازمان تأمین اجتماعی، رئیس سازمان بازنشستگی کل کشور، معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی و دیگر افرادی که به این سفر مرتبط هستند را خواهیم داشت و مصوبات جلسه را در آخر سفر و در جمع بندی با استاندار خوزستان خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: بطور قطع با حضور مسئولین استان خوزستان و مسئولینی که از تهران می آیند و حضور نمایندگان کمیسیون اجتماعی، مصوباتی را خواهیم داشت و این مصوبات بطور قطع پیگیری خواهند شد.

سید کریم حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در این حوزه اظهار نمود: ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و اعضای این کمیسیون، سفری سه روزه را به استان خوزستان اختصاص دادند. در این سفر اعضای کمیسیون از شهرستان های آبادان، اهواز، خرمشهر و شوش، مراکز صنعتی و نیز مراکز کم برخوردار این شهرها بازدیدهایی خواهند داشت.

به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: این بازدیدها در مورد مسائل و صدمه های اجتماعی و صنایع و شرکت هایی که زیر پوشش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی هستند، خواهد بود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این سفر با مساعدت و حضور اتاق بازرگانی اهواز و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده و علاوه بر بازدیدها و بررسی هایی که در مورد مسایل استان بخصوص مسائل اجتماعی انجام می شود، نشستی را با حضور استاندار خوزستان و مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهیم داشت تا جمع بندی نماییم و مصوباتی را برای پیگیری در کمیسیون اجتماعی و مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

منبع:

1400/10/23
11:44:10
61
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو