مسترکار - دنیای خودرو

بهترین عملکرد ماهانه از آن کدام خودروساز شد؟

بهترین عملکرد ماهانه از آن کدام خودروساز شد؟ به گزارش مستر کار، بهبود فروش خودرو در اروپا به علت آشفتگی اقتصادی متوقف گردید.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، فروش خودرو در اروپا در ماه اکتبر برای سومین ماه افزوده شد چونکه مسائل در ارتباط با زنجیره تأمین کاهش پیدا کرد، باآنکه نگرانی فزاینده ای وجود دارد که بدتر شدن شرایط اقتصادی آغاز به معطل کردن خریداران کرده است.
انجمن خودروسازان اروپا اعلام نمود که ثبت نام خودرو های جدید در ماه گذشته ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده و به ۹۱۰ هزار و ۷۵۳ خودرو رسیده است. این صنعت در ماه آگوست بعد از ۱۲ ماه کاهش متوالی به رشد بازگشت.
در حالیکه خودروسازان برای تأمین امنیت نیمه هادی ها و سایر قطعاتی که با کمبود مواجه بوده اند، تا حدودی راحتتر می شوند، بحران انرژی منطقه، هزینه ها را افزایش داده و مانع از بهبود قابل توجهی می شود.
تحلیل گران در گزارشی اعلام کردند، حتی با وجود بهبودهایی که در سال آینده پیشبینی می شود، بازار بسیار پایین تر از حجم عملیاتی معمولی پیش از همه گیری خواهد بود.
طبق گزارش رویترز، در بریتانیا، جایی که فروش خودرو بدترین سال از سال ۱۹۸۲ به بعد است، تورم در ماه گذشته به بالاترین حد خود در ۴۱ سال قبل رسید. البته خودرو های لوکس سطح بالا نسبتا انعطاف پذیر بوده اند و خودروسازان هنوز از سفارشات تکمیل نشده در اوج بحران های زنجیره تأمین خود سود می برند. فولکس واگن با جهش ۴۰ درصدی نسبت به سال گذشته، بهترین عملکرد ماه بود.
منبع:

1401/08/29
15:12:26
243
5.0 از 5
تگهای خبر: امنیت , تور , ثبت نام , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو