مسترکار - دنیای خودرو
رییس هیات امنای خانه صمت ایران:

فاطمی امین امین ترین فرد برای وزارت صمت است

فاطمی امین امین ترین فرد برای وزارت صمت است مستر کار: رئیس هیات امنای خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران می گوید باتوجه به تجربه، سابقه و اقدامات انجام شده در ماه های گذشته، فاطمی امین، امین ترین گزینه برای اداره وزارت صمت است.


سید علی صدری در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: یکی از عناوینی که موجب تعجب فعالان اقتصادی می شود، نحوه تعامل برخی نمایندگان مجلس با دولت می باشد. در شرایطی که یک مجلس انقلابی تشکیل شده و قصد آنها همراهی با دولت انقلابی است، اصرار بر استیضاح وزیر صمت در وضعیت فعلی عجیب و غیرقابل باور است.
وی با اشاره به اقدامات و کارنامه قابل دفاع فاطمی امین در ماه های گذشته، بیان کرد: تاکید او بر اصلاحات ساختاری و استفاده از طرح های دانش بنیان و توان دانشگاه ها گامی مهم بود که تا حالا کمتر به آن توجه می شد. این اقدامات اما برای نمایان کردن نتایج قطعی شان نیاز به فرصت بیشتری دارند و این تعجیل برای جابجایی، نمی گذارد مشخص شود که چه اقدامات مهمی دراین زمینه انجام شده است.
رئیس هیات امنای خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران با مطرح کردن این سوال که نتیجه استیضاح وزیر چه خواهد بود، اشاره کرد: آیا با این اقدام، وضع معیشت مردم بهتر می شود یا مقصر مشکلات اقتصادی مشخص می شود؟ اساسا راه پیگیری مشکلات اقتصادی استیضاح نخواهد بود. فاطمی امین حتی در ماه های گذشته به حوزه هایی مانند خودرو ورود کرده و لاتاری یا همان قرعه کشی خودرو را متوقف کرده و طرح های دیگری را در دستور کار قرار داده است. این موضوعات به خوبی نشان میدهد که کارهای اساسی در وزارت صمت در جریان است.
صدری اشاره کرد: از نظر بخش خصوصی، نه فقط استیضاح وزیر گره گشا نخواهد بود که حتی خود به مشکلی جدید برای وزارت صمت تبدیل می شود. وارد کردن وزارتخانه به داستان هایی چون تعیین سرپرست و سپس رای گیری در مجلس و آمدن فردی جدید که چند ماه طول می کشد با شرایط آشنا شود و مدیران را تغییر دهد، به تنهایی چند ماه اقتصاد کشور را عقب خواهد انداخت و انتظار از نمایندگان این است که با در نظر گرفتن این واقعیت ها تصمیم بگیرند.1402/02/07
11:32:31
317
5.0 از 5
تگهای خبر: تور , خودرو , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو