مسترکار - دنیای خودرو

دلار به ۵۰۰۰ تومان نزدیك شد

دلار به ۵۰۰۰ تومان نزدیك شد مستر كار: دلار و سكه در ادامه مسیر صعودی شان همچنان تخت گاز می روند؛ به گونه ای كه دلار به ۵۰۰۰ تومان نزدیك شده و سكه هم ۴۰ هزار تومان افزایش قیمت دارد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، دلار آمریكا كه در هفته قبل تا حدودی افزایش قیمتش متوقف شده بود، مجددا در دو - سه روز اخیر صعودی شده و امروز با افزایش ۱۰۰ تومانی به ۴۹۵۰ تومان رسید.
بقیه ارزها هم دست كمی از دلار ندارند. به گونه ای كه یورو در كنار دلار، بیشترین جهش قیمتی را داشته و بعد از آن پوند انگلستان و درهم امارات قرار دارند.
اما نكته قابل تامل در بازار امروز وضعیت سكه است كه در فاصله یك روز ۴۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه نمود و به یك میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسید؛ افزایش قیمتی كه حداقل در ماه های اخیر بی سابقه است. با وجود اینكه به نظر می رسید بعد از پیش فروش سكه توسط بانك مركزی وضعیت بازار متعادل تر شود اما عملا برعكس آن صورت گرفت.
در این روزها طلای ۱۸ عیار هم ركوردشكنی كرده و با ادامه مسیر افزایشی روز گذشته به ۱۵۴ هزار تومان رسیده است كه بالاترین قیمت را تجربه می كند. هر اونس طلا هم وضعیت مشابه طلای داخلی پیدا كرده و به مسیر افزایشی خود ادامه داده است.

نوع طلا قیمتتفاوت قیمت نسبت به روز قبلهر گرم طلای ۱۸ عیار۱۵۴ هزار تومان۴۰۰۰ تومان افزایشهر مثقال طلا۶۶۷ هزار تومان۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان افزایشهر اونس طلا در بازار جهانی۱۳۲۹ دلار۷ دلار افزایشنوع سكه سكه تمام طرح جدیدیك میلیون و ۵۹۰ هزار تومان۴۰ هزار تومان افزایشنیم سكه۷۷۵ هزار تومان۱۰ هزار تومان افزایشربع سكه۴۶۸ هزار تومان۱۱ هزار تومان افزایشسكه گرمی۳۰۳ هزار تومانبدون تغییرنوع ارز دلار آمریكا۴۹۵۰ تومان۱۰۰ تومان افزایشیورو۶۱۴۰ تومان۱۰۰ تومان افزایشپوند انگلستان۶۸۹۵ تومان۷۵ تومان افزایشلیر تركیه۱۳۳۰ تومان۱۴ تومان افزایشیوان چین۷۹۰ تومان۱۰ تومان افزایشدرهم امارات۱۳۵۵ تومان۲۰ تومان افزایش


1396/11/24
14:25:10
5103
5.0 از 5
تگهای خبر: افزایش قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو