مسترکار - دنیای خودرو

تجلیل از ۲۵ رئیس شعبه بانك صادرات ایران در بانك مركزی

تجلیل از ۲۵ رئیس شعبه بانك صادرات ایران در بانك مركزی مستر كار: همزمان با برگزاری هشتمین گردهمایی روسای شعب موفق بانك های سراسر كشور در محل بانك مركزی، از ۲۵ رئیس شعبه موفق شبكه بانك صادرات ایران تقدیر به عمل آمد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك صادرات ایران، هشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانك های كشور با شعار «راهكارهای نوین در ارزیابی عملكرد شعب» با حضور فرشاد حیدری معاون نظارتی بانك مركزی، دكتر محسن خوش طینت رئیس موسسه عالی آموزش بانكداری، علی حاجی پور معاون شعب و بازاریابی، مصطفی رحیمی شهواری مدیر امور شعب منطقه دو و حمیدرضا رهبر رئیس اداره كل روابط عمومی بانك صادرات ایران، مدیران عالی و روسای شعب منتخب سایر بانك ها در طبقه ۱۸ بانك مركزی برگزار و همزمان از ۲۵ رئیس شعبه شبكه بانك صادرات ایران تجلیل شد.
بنا براین گزارش، فرشاد حیدری در این گردهمایی با برشمردن قریب به ۹ محور، مواردی را برای موفقیت در سودآوری و اتخاذ رقابتهای سالم بانكی مورد اشاره قرار داد.
معاون نظارتی بانك مركزی خلق ثروت در رقابت سالم و استوار بر اخلاق انسانی و حرفه ای، توجه كافی به توزیع دقیق سود حاصل از درآمدهای مشاع و غیرمشاع بین سپرده گذاران و صاحبان سهام، عرضه راهكارهای جدید برای اقتصادی شدن واحدهای بانك، سفارش به افزایش درآمدهای كارمزدی، دریافت مطالبات غیرجاری بانك ها، اصلاح رویه مدل اعطای تسهیلات، نقش مثبت كارت های اعتباری در جامعه، دقت بیشتر در عرضه تسهیلات خرد و اقدامات انجام شده برای جمع آوری موسسات غیرمجاز را همچون مواردی دانست كه انتظار می رود مدیران بانك ها و روسای شعب در موفقیت بانك ها بیشتر مورد توجه قرار دهند.
در این گردهمایی رئیس موسسه عالی آموزش بانكداری هم با عرضه گزارشی از رویه اجرایی این همایش، روند برگزاری این مراسم را از سال ۱۳۸۹ تابحال موفقیت آمیز ارزیابی كرد. همینطور عرضه «راهكارهای نوین در ارزیابی عملكرد شعب» عنوان سخنرانی حسن كوهی عضو هیات علمی موسسه عالی آموزش بانكداری در این مراسم بود.
شایان ذكر است، بانك صادرات ایران در میان بانك های خصوصی و نیمه خصوصی با ۲۵ شعبه برتر، بیشترین شعبه موفق را به خود مختص كرده است.
صیدی: ظرف چند ماه آینده بانكی موفق تر از حال حاضر خواهیم داشت
​مدیرعامل بانك صادرات ایران اظهار داشت: برنامه كوتاه مدت تعیین شده برای قرار گرفتن بانك در مسیر رشد، توسعه و بازآفرینی سود است و طبق برنامه تا پیش از آخر سال منابع مصارف و ساختار مالی بانك را اصلاح می نماییم و به حد رضایت بخشی در هفته های باقی مانده می رسانیم و ظرف چند ماه آینده، بانكی موفق تر از حال حاضر خواهیم داشت.
حجت الله صیدی با اشاره به روند همسویی مجموعه بانك با برنامه های اعلام شده، تصریح كرد: این برنامه ها با عنایت به اولویت های تعیین شده برای قرار گرفتن بانك در مسیر رشد، توسعه و بازآفرینی سود است و طبق برنامه تا پیش از آخر سال منابع، مصارف و ساختار مالی بانك را اصلاح می نماییم و به حد رضایت بخشی در هفته های باقی مانده می رسانیم و ظرف چند ماه آینده، بانكی موفق تر از حال حاضر خواهیم داشت.
وی اضافه كرد: من خیلی خوشحال و امیدوارم تا با دستیابی به این اهداف تا آخر سال بتوانیم پایه محكمی برای ورود به سال ۹۷ تولید و برخورداری سال جدید از یك وضعیت موفق و سودآور را شاهد باشیم. ازاین رو من این همكاری و این استقبال حداكثری همكاران را مورد تقدیر قرار می دهم و تشكر می كنم. با این حركت در هفته های باقی مانده تا آخر سال، می توانیم با ساختار و وضعیت بهتری وارد سال ۹۷ شویم.
​مدیرعامل بانك صادرات ایران با اشاره به ضرورت حضور قوی تر در شعب و ارتباط تنگاتنگ با روسا و كاركنان شعب بانك بعنوان خط مقدم تكریم و خدمت رسانی به مشتریان بانك، خاطرنشان كرد: من تلاشم را خواهم كرد تا از تك تك شعبه ها در تهران و همه استان ها بازدید و در دیدار با همكاران از نزدیك صحبت و تبادل نظر كنم از این رو برنامه بازدید شعب با جدیت دنبال می گردد.
به گفته صیدی روحیه همكاری كاركنان بانك صادرات ایران ظرفیت عظیمی است كه می گردد با استفاده از آنها شاهكار خلق كرد و دراین مسیر بزودی و حداكثر ظرف چند ماه، یك بانك موفق تر از حال حاضر خواهیم داشت.

1396/11/28
14:30:57
5161
5.0 از 5
تگهای خبر: صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو