مسترکار - دنیای خودرو
رونمایی از سرویس های همراه شهر و افزایش ساعت كار شعب؛

نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی درصنعت بانكداری به بانك شهر اهدا شد

نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی درصنعت بانكداری به بانك شهر اهدا شد مستر كار: مدیرعامل بانك شهر در هشتمین اجلاس روسای آیتك، نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در صنعت بانكداری را دریافت كرد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك شهر، در هشتمین اجلاس مدیران و روسای شركت های بزرگ و خدماتی نمونه سراسر كشور كه با عنوان «اجلاس روسای آیتك» با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی، مدیران عامل و روسای شركت های مختلف بخش خصوصی و برخی مدیران و كارشناسان بانك ها در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در صنعت بانكداری به دكتر حسین محمد پورزرندی مدیر عامل این بانك، اهدا شد.
بر این اساس، مولفه های شاخصی همچون رفع موانع تولید، بررسی سطح تولید و اشتغال، سطح اعتماد مشتری و سطح خدمات در ارزیابی شركت های حاضر در این اجلاس، تحت نظارت یك سازمان بین المللی مورد بررسی قرار گرفت كه در نهایت، مدیرعامل بانك شهر به علت تلاش در جلب اعتماد مشتریان و افزایش سطح رضایتمندی آنان با عرضه خدمات نوین، نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در صنعت بانكداری را به خود اختصاص داد.

رونمایی از سرویس های جدید «همراه شهر» بانك شهر
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانك شهر از رونمایی سرویس های جدید «همراه شهر» این بانك اطلاع داد و اظهار داشت: نسخه جدید دارای قابلیت های منحصر به فرد در حوزه پرداخت الكترونیك است.
طبق اعلام مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، میثم نمازی با اشاره به اینكه شعار «نوآوری در خدمت» همواره سرلوحه خدمات ارائه شده از جانب بانك شهر بوده، اضافه كرد: خوشبختانه در هشتمین سالگرد تاسیس بانك شهر و در جهت خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان، سرویس های جدیدی به «همراه شهر» این بانك اضافه گردید.
وی با اشاره به استقبال مشتریان از نسخه اولیه همراه شهر كه در سال قبل رونمایی گردید، خاطرنشان كرد: در نسخه قدیم ۶۳ سرویس در حوزه خدمات پرداخت الكترونیك عرضه شده بود كه در نسخه جدید ۲۸ سرویس جدید هم به آن اضافه شده است.
نمازی با اشاره به اینكه سرویس های جدید با عنایت به نیازسنجی هایی انجام شده از مشتریان طراحی شده، تصریح كرد: تمامی سرویس های جدید «همراه شهر» با رعایت قوانین و مقررات حوزه پرداخت الكترونیك به نسخه قدیمی افزوده شده است.
وی اضافه كرد: در گذشته «همراه شهر» بانك شهر تنها قابلیت ارائه خدمات به مشتریان بانك شهر را داشت، اما در نسخه جدید، خدمات گسترده ای برای تمامی مشتریان شبكه بانكی كشور در نظر گرفته شده و قابل بهره برداری است.
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانك شهر با اشاره به اینكه شهروندان می توانند در محیط كاربری ساده، فعالیت های بانكی خویش را انجام دهند، ادامه داد: متناسب با افزایش رجوع كنندگان به «همراه شهر» زیرساخت های مورد نیاز نرم افزاری و امنیتی تقویت شده است.
وی در ادامه با اشاره به برخی سرویس های جدید در نسخه به روز شده «همراه شهر» تصریح كرد: ارائه خدمات بدون ورود به نرم افزار، پرداخت از بستر NFC، راه اندازی خدمات شهركارت برای عموم مشتریان، جستجو و نمایش نزدیكترین شعب روی نقشه، سرویس اطلاع رسانی، ثبت انتقادات و پیشنهادات و... از مهم ترین سرویس های نسخه جدید است.
نمازی، در ادامه با اشاره به اینكه هم اكنون دسترسی به نسخه جدید «همراه شهر» با استفاده از سایت بانك شهر به نشانی Http: //Shahr-Bank.ir و همینطور نرم افزارهای كافه بازار و Google Play قابل دسترسی است، اضافه كرد: در جهت عمل به شعار نوآوری در خدمت بانك شهر و توجه به نیاز مشتریان؛ توسعه سرویس های سامانه همراه شهر، ادامه خواهد داشت و در آینده نزدیك، اطلاع رسانی خواهد شد.
افزایش ساعت كاری شعب و باجه های بانك شهر در روزهای پایانی سال
بر اساس اعلام معاون شعب و توسعه بازاریابی این بانك، با عنایت به رویه سنوات گذشته درمورد ساعات كاری واحدهای بانكی در روزهای پایانی سال، از روز شنبه پنجم اسفندماه ۱۳۹۶ تا آخر سال جاری، ساعت عرضه خدمات به مشتریان برای همه شعب بانك شهر به مدت یك ساعت و تا ساعت ۱۷ افزایش پیدا كرد.
بر اساس این اعلام، ساعات كاری باجه های این بانك هم بعد از تایید روسای مناطق به مدت یك ساعت و تا ساعت ۱۶ افزایش خواهد یافت.

1396/12/07
17:02:13
4621
5.0 از 5
تگهای خبر: خدمات , صنعت , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو