مسترکار - دنیای خودرو

چشم انداز بازار خودرو در ماه های پیش رو

چشم انداز بازار خودرو در ماه های پیش رو مستر كار: رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران اظهار داشت: اگر خودروسازان عرضه مناسبی داشته باشند در هفته های پیش رو شاهد كاهش قیمت این محصولات در بازار خواهیم بود.


سعید موتمنی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: با آغاز مجدد فعالیت های كاری در سال جدید شاهد كاهش قیمت برخی خودروها نسبت به نرخ های اواخر سال قبل هستیم.

وی با اشاره به اینكه بعنوان مثال قیمت پراید ۱۱۱ و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هر كدام معادل ۷۰۰ هزار تومان در بازار كاهش یافته است، تصریح كرد: دلیل این مورد كاهش تقاضای خودرو در ماه های ابتدایی سال است كه سبب افت قیمت ها می گردد.

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران ادامه داد: ازاین رو اگر خودروسازان در هفته ها و ماه های پیش رو عرضه مناسبی داشته باشند شاهد كاهش قیمت ها در بازار خواهیم بود.

وی اضافه كرد: متاسفانه شاهد می باشیم كه در مواردی خودروسازان بازار را مدیریت كرده و با كاهش عرضه سبب افزایش قیمت ها در بازار می شوند كه امیدواریم در سال جدید این اتفاق نیفتد.

موتمنی خاطرنشان كرد: خودروسازان از دو نرخی شدن خودرو و افزایش قیمت این محصولات در بازار سود می برند. این در شرایطی است كه طبق مصوبه شورای رقابت خودروسازان ملزم به عرضه مناسب و از بین بردن فاصله قیمتی بین كارخانه و بازار هستند.
1397/01/19
18:20:16
4539
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو