مسترکار - دنیای خودرو
در سال ۹۶ نسبت به ۹۵ رخ داد

افزایش ۴۳ درصدی ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك

افزایش ۴۳ درصدی ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك مستر كار: در سال ۱۳۹۶ نسبت به سال ۱۳۹۵ میزان ضمانت نامه صادره و تمدیدی سرمایه گذاری برای صنایع كوچك با رشد ۴۳ درصدی همراه بوده است.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، در سال ۱۳۹۶ برای ۳۵۳ واحد صنعتی كوچك توسط صندوق سرمایه گذاری صنایع كوچك ضمانت نامه صادره و تمدیدی در دستور كار قرار گرفته است كه رقم آن معادل ۲۶۴۷ میلیارد ریال است. این میزان نسبت به سال ۱۳۹۵ كه ۳۵۱ واحد صنعتی را شامل می شده است نشان دهنده رشد یك درصدی در تعداد واحدها و رشد ۲۸ درصدی در مبلغ است.

در این بین استان های خراسان رضوی با صدور ۲۰۸ میلیارد ریال ضمانت نامه صادره برای ۲۲ واحد كوچك صنعتی، خوزستان با صدور ۱۶۵ میلیارد ریال ضمانت صادره برای هفت واحد صنعتی و گیلان با ۱۵۰ میلیارد ریال ضمانت صادره برای ۱۳ واحد صنعتی به ترتیب بیشترین ضمانت نامه صادره را در بخش ضمانت سرمایه گذاری برای واحدهای صنعتی مربوطه به خود اختصاص دادند.

این در حالی است كه استان های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، بوشهر و فارس به ترتیب كمترین میزان ضمانت نامه صادره در بخش سرمایه گذاری برای واحدهای كوچك صنعتی را داشته اند. اردبیلی ها بدون هیچ گونه ضمانت نامه صادر شده ای در قعر جدول قرار دارند و بالاتر از آنها استان چهارمحال و بختیاری با دو میلیارد ریال ضمانت صادره در بخش سرمایه گذاری برای یك واحد صنعتی قرار دارد. استان های بوشهر و فارس هم به ترتیب هر كدام با پنج میلیارد ریال ضمانت نامه صادره در بخش سرمایه گذاری صنایع كوچك برای دو و سه واحد كوچك صنعتی در رتبه های پایینی جدول قرار گرفته اند.

در ذیل جدول مربوط به ضمانت نامه صادره از جانب صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك كه به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است:


1397/02/12
19:13:49
4607
5.0 از 5
تگهای خبر: سرمایه گذاری , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو