مسترکار - دنیای خودرو
مشاور شركت هواپیمایی بوئینگ:

تولیدكنندگان باید راه تولید كالاهای با كیفیت را یاد بگیرند

تولیدكنندگان باید راه تولید كالاهای با كیفیت را یاد بگیرند مستر كار: مشاور شركت هواپیمایی بوئینگ آمریكا اظهار داشت: تولیدكنندگان ایرانی باید راه تولید كالاهای با كیفیت را با شناسایی مشكلات و ایرادات محصولشان و هم استفاده از تجربیات سایر كشورها یاد بگیرند.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، رضا نیسانی در یازدهمین كنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات كه به میزبانی دانشگاه رازی برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ تحت عنوان " پشتیبانی از كالای ایرانی" توسط مقام معظم رهبری، اظهار نمود: امسال باید سالی باشد كه تولید كنندگان ایرانی با ارتقای كیفیت تولیدات خود علاوه بر كسب رضایت مصرف كنندگان داخلی بتوانند تولیدات خویش را به خارج از كشور هم صادر كنند.
وی ادامه داد: زمانی كه تولیدكنندگان داخلی كیفیت تولیدات خویش را ارتقاء داده و مردم هم از كالاهای آنان استقبال كردند، كشور به توسعه خواهد رسید.
مشاور شركت هواپیمایی بوئینگ آمریكا تصریح كرد: لازمه تولید كالاهای باكیفیت، شناسایی ایرادات تولید و رفع آنهاست. همینطور از تجربیات سایر كشورهای موفق در زمینه تولیدات باكیفیت استفاده گردد.
وی با اشاره به اینكه هركشوری توسط مردم آن كشور ساخته می شود، اضافه كرد: هرچند كه مشكلاتی اكنون در كشور داریم، اما همه مردم ایران باید با همدلی، امیدواری و سازندگی كشور را به جلو پیش ببرند.
نیسانی به تجربیات و موفقیت های كشور ژاپن بعد از جنگ جهانی و تبدیل شدن این كشور به قهرمان اقتصادی اشاره نمود و اظهار داشت: كشور ژاپن با كمك ادوارد دمینگ آمریكایی و بهره گیری از نظریات وی تبدیل به كشوری قدرتمند در حوزه اقتصادی شد.
وی تصریح كرد: اگر می خواهیم مردم به مصرف كالاهای ایرانی روی آورند باید راه تولید كالاهای با كیفیت را یاد بگیریم، زیرا مصرف كنندگان حق دارند بهترین جنس و كیفیت را خریداری كنند.
مشاور شركت هواپیمایی بوئینگ آمریكا ارتقای دانش و بهره وری را كلید توسعه كشورها دانست و اضافه كرد: راه های توسعه اقتصادی پایدار در كشورها جذب سرمایه گذاری خارجی، صادرات و صنعت، گردشگری و خدمات است كه برای بهره وری كامل از این ها باید مدیریت داشت.
وی تصریح كرد: محصولی كه می خواهد تولید شود باید برپایه نیاز مقصد بوده و بعد از فروش محصول از مصرف كنندگان نظر خواهی صورت گیرد تا تولیدكننده با شناسایی نقصها بتواند آنها را برطرف و كالایی با كیفیت تولید نماید.
نیسانی در انتها یادآورشد: كل فرآیند تولید باید طبق یك اصول تعریف شده و بر اساس رضایت مشتری باشد.1397/02/14
21:02:25
4906
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , كالا , كیفیت , نیسان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو