مسترکار - دنیای خودرو
دكتر صیدی در جمع كاركنان بانك صادرات خراسان رضوی عنوان كرد:

جمعیت ۳۰ میلیونی زائران امام رضا(ع) ظرفیتی بی نظیر جهت خدمت رسانی

جمعیت ۳۰ میلیونی زائران امام رضا(ع) ظرفیتی بی نظیر جهت خدمت رسانی مستر كار: ​مدیرعامل بانك صادرات ایران كسب عنوان دوم توسط این بانك در استان خراسان رضوی در میان تمامی بانك های این استان را مرهون تلاش تمامی همكاران این استان دانست.به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك صادرات ایران، دكترحجت اله صیدی كه در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، همزمان با سفر رئیس جمهور به استان خراسان رضوی سفر كرده، ضمن شركت در جلسه شورای اداری و افتتاح طرح های اقتصادی و زیربنایی، در نشستی صمیمی با كاركنان صف و ستاد بانك در این استان، از اینكه برای دومین بار در جمع این عزیزان حضور می یابد ابراز خرسندی كرد و با قدردانی از تلاش های تمامی همكاران در استان خراسان رضوی، این استان را به واسطه وجود مبارك حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا(ع) دارای ظرفیت های بسیار بالایی دانست و اظهار نمود: خدمت رسانی به زائران و عاشقان هشتمین آفتاب تابناك آسمان امامت و ولایت فرصت مباركی است كه می توان در سایه آن از اجر معنوی بالایی برخوردار شد.
مدیرعامل بانك صادرات ایران، با اشاره به وجود ۲۵ تا ۳۰ میلیون زائر و مجاور آستان مقدس حضرت امام رضا(ع)، ضمن تاكید بر خدمت رسانی به این عزیزان، خاطرنشان كرد: برنامه ریزی برای عرضه خدمات جدید به زائران مشهدالرضا باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
دكترصیدی، همینطور با تقدیر از تلاش های جهادگونه مدیران شعب و كاركنان بانك دراستان خراسان رضوی كه منجر به كسب مقام دوم توسط این بانك در استان خراسان رضوی در میان تمام بانكهای این استان شد، تصریح كرد: ضمن شكرگزاری به درگاه خداوند متعال به خاطر كسب این موفقیت بزرگ كه به بركت وجود امام هشتم شیعیان (ع) و تلاش همه همكاران این استان میسر گردیده است، باید همچنان برای حفظ سهم بازار و ارتقای این مقام بكوشیم.
وی خاطرنشان كرد: خوشبختانه، قیمت تمام شده پول و نرخ موثر تسهیلات در استان مناسب می باشد. اما اگر در بخش تسهیلات ارزان قیمت بیشتر فعالیت داشته باشیم، می توانیم بهای تمام شده را كاهش دهیم.
مدیرعامل بانك صادرات ایران، افزود: امروز (دوشنبه) توفیق پیدا كردم در چند شعبه خدمت همكاران رسیدم باور كنید كه نشاط، تلاش، شادابی و جدیت همكاران كه جزء زبانزدهاست در سطح شبكه بانك صادرات ایران، بسیار مایه خرسندی بود. عموم همكاران علاقه مند، مثبت و پركار هستند. از این رو خیلی خوشحال هستم كه توانستم همكاران را در شعب و ستاد زیارت كنم و كاش می توانستم در شهرهای دیگر استان هم حضور پیدا كنم.
وی با اشاره به اینكه موفقیت بانك صادرات ایران در خراسان رضوی اتفاقی نبوده و در سایه كار و تلاش تمامی همكاران به دست آمده است، تصریح كرد: بانك صادرات ایران در استان خراسان رضوی همچنان باید جزء برترین ها باشد و در این میان بطور قطع مدیریت خوبی هم از جانب همكار عزیزمان جناب آقای زارعی صورت گرفته كه به همراه تلاش همه همكاران مایه فخر و مباهات هر ایرانی و هر خراسانی و هر بانك صادراتی است.
دكترصیدی در ادامه سخنان خود اضافه كرد: نكات مثبت را گفتم و نكته منفی هم نمی بینم. انصافا در كل فعالیت همكاران بنده در استان خراسان رضوی، جای شكرگزاری دارد و می توان در آینده موفقیت های بیشتری را برای خود رقم بزنیم و ان شاءالله بانك اول استان شویم.
وی تصریح كرد: راز این كار از نظر من جذب منابع بیشتر است و باید بدانیم كه هر كدام از همكاران ما به چه میزان می توانند منابع جدید جذب بانك كنند.
مدیرعامل بانك صادرات ایران با بیان این كه بزرگترین پتانسیل بانك در این استان همكاران پر تلاش و خود شما هستید، اظهار داشت: به جز وجود مقدس بارگاه امام هشتم(ع) كه در راس همه ظرفیت ها و پتانسیل های استان قرار دارد و همه ما خاك آستانش را توتیای چشم هایمان می نماییم، مهمترین علت و ظرفیت موفقیت آتی، شما عزیزانی هستید كه در این جلسه حضور دارید و البته سایر همكاران كه در اینجا حضور ندارند.
وی كه به همراه امیر یوسفیان «معاون اعتبارات» و سید كاظم مرتضوی «مدیر امور شعب منطقه یك» در جمع روسای حوزه ها و شعب، معاونین و كاركنان بانك در مشهد مقدس و با استفاده از ویدئو كنفرانس برای همكاران سایر شهرستان های استان سخنرانی می كرد، مطالبات بانك در این استان را مورد توجه قرار داد و با اشاره به اینكه حجم مطالبات استان از میانگین كشوری پایین تر است، خاطرنشان كرد: همكاران با جدیت و تلاش بیشتر در اجرای برنامه ۸ هفته ای كاهش مطالبات اقدام نمایند.
دكترصیدی در ادامه تصریح كرد: این استان با وجود واحد های صنعتی مثل فولاد، خودرو و یا واحدهای مختلف صنایع غذایی كه زمانی بزرگترین بخش ها را به خود اختصاص داده بود و یا به لحاظ داشتن زائر و مسافر فراوان می تواند بسیار مورد توجه باشد و تمامی این پتانسیل ها را باید بانك صادرات ایران برعهده بگیرد.
وی حل مشكل موسسات میزان و ثامن را همچون پتانسیل دیگر خراسان برای بانك صادرات ایران برشمرد و اظهار داشت: باید برای سپرده گذاران موسسه میزان منابع موجود آنها را ملموس كرد تا اطمینان خاطر بیشتری در این زمینه برای آنها تولید شود.
مدیرعامل بانك صادرات ایران، همینطور زمان چند هفته ای باقی مانده تا ۳۱ خرداد سال جاری را مورد اشاره قرار داد و برگزاری مجمع بانك در تیر ماه ۹۷ برای سال مالی ۹۶ را اتفاق مهمی برای شرایط فعلی بانك عنوان نمود كه همزمان با برگزاری آن، عرضه گزارش ۳ ماهه اول سال جاری جایگاه ویژه ای دارد.
وی اضافه كرد: گزارش عرضه شده در مجمع برای سپرده گذاران و سهامداران اهمیت زیادی دارد و باید مجمع موفقی در تیر ماه ۹۷ داشته باشیم.
شایان ذكر است، دكتر صیدی پیش از برگزاری این مراسم از ۳ شعبه «امام رضا(ع)» (كه سال ها پیش با نام شعبه «دقیقی» معروف بود)، شعبه «عنصری» و شعبه «خاقانی» بازدید كرد و در گذر از شعب نامگذاری شده به نام شعرای سبك خراسانی و آذربایجانی تاریخ زبان وادبیات كشور در شهر امام رضا(ع)، بارقه امیدی در دل مدیران وكاركنان بانك صادرات ایران برای تسریع در تحقق برنامه ها واهداف بلند بانك تولید كرد.
مدیرعامل بانك صادرات ایران، در این بازدید ها از نزدیك با كاركنان به گفت و گو و احوال پرسی پرداخت و با تاكید بر اینكه مشتریان بانك در مشهد مقدس به علت همنفسی با آستان مقدس حضرت ثامن الحجج(ع) از جایگاه ویژه ای برای تكریم برخوردار می باشند، برنامه های بانك برای رسیدن به اهداف مورد نظر را مورد توجه قرار داد.
دكترصیدی در دیدار با روسا و كاركنان این شعب بر وصول مطالبات، اهداف شعب، كاهش زمان انتظار مشتریان، فعال ساختن باجه های غیرفعال، افزایش منابع ارزان قیمت، كاهش قیمت تمام شده پول، رصد مشتریان برتر، سرعت بخشیدن به چرخش نقدینگی و سایر موارد تصریح كرد و كاركنان را مورد تشویق قرار داد.
گفتنی است، دكتر صیدی، ۱۲ بهمن سال قبل برای اولین بار در مقام مدیرعاملی بانك صادرات ایران با سفر به استان خراسان رضوی و شركت در «یادواره شهدای بانك صادرات ایران» در جمع بسیجیان این بانك، حضور یافت و ضمن دیدار و گفت و گو با آنان طی سخنانی برنامه های پیش روی این بانك را شرح داد.

1397/02/20
21:26:15
4861
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صادرات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو