مسترکار - دنیای خودرو

فرصت سرمایه گذاری با پول كم

فرصت سرمایه گذاری با پول كم مستر كار: در زندگی هر فرد فرصت هایی به وجود می آید كه امكان دارد آینده پیش رویش را تغییر بدهد.به گزارش مستر كار به نقل از مهر، این فرصت های كوچك را به سرمایه بزرگی در آینده تبدیل كند، از این رو استفاده به موقع از این فرصت ها تفاوت بزرگ افراد موفق با دیگر افراد است.
شاید شما هم مانند بسیاری دیگر فكر كنید كه سرمایه گذاری برای افراد با درآمد بالا مناسب می باشد و سرمایه گذاری با مبالغ كم غیرممكن به نظر برسد. ولی حقیقت این است كه حتی اگر شما با مبالغ بسیار كم هم آغاز به سرمایه گذاری كنید برای آینده ای متفاوت قدم برداشته اید.
احتمالاً شما هم برای سرمایه گذاری با پول كم جستجو كرده اید و با ایده هایی همچون راه انداختن یك سیستم جدید و كسب وكار متحول كننده یا ایده های قدیمی و كلیشه ای مانند پرورش قارچ و زنبورعسل و كسب درآمد عالی از این طریق برخورد كرده اید؛ ایده هایی كه تابحال بازارشان اشباع شده وجایی برای سرمایه گذاری ندارند. ازاین رو به این نتیجه می رسیم كه این روش ها در شرایط كنونی برای سرمایه گذاری با مبالغ كم مناسب نیستند.
با پول كم چگونه سرمایه گذاری كنیم؟
همیشه سپرده گذاری در بانك و خرید سكه، طلا یا دلار و سرمایه گذاری در بورس برای سرمایه گذاری با پول كم پیشنهاد می شوند.
سپرده گذاری در بانك: این گزینه برای افراد ریسك گریز روشی ایده آل به حساب می آید. اما دوران خوش سودهای بانكی به آخر رسیده است و باید به چاره دیگری اندیشید. از سوی دیگر گاهی اوقات با عنایت به كاهش ارزش پول و تورم، با سرمایه گذاری در بانك، سود بسیار كمی نصیب فرد می گردد.

خرید سكه، طلا یا دلار: طلا كالای باارزشی است و همیشه هم باارزش خواهد ماند. اما بازار طلا و سكه بازار پرنوسانی است و وابستگی زیادی به اتفاقات سیاسی دارد، بنابراین هم پیش بینی سوددهی یا عدم سوددهی این بازارها كار سختی است. از طرفی، خرید سكه یا دلار همچون فعالیت های سفته بازان به حساب می آید و نمی توان آن را یك سرمایه گذاری واقعی دانست. شما باید با سرمایه گذاری خود بتوانید تأثیر مثبتی در جامعه و كشور تولید كنید و سود این سرمایه گذاری نصیب شما و سایر افراد جامعه هم بشود.
سرمایه گذاری در بورس: می توان با هر مبلغی در بورس سرمایه گذاری كرد؛ امكان نقد كردن سریع سرمایه در بیشتر مواقع در بورس وجود دارد؛ اما شما به دانش و مهارت آن نیاز دارید. باید مفاهیم زیادی در زمینه بازارهای مالی، اقتصاد، سهام، ساختار شركت ها، تحلیل ها و … بیاموزید. علاوه بر این سود سرمایه گذاری با مبالغ كم در بازار بورس، سود قابل توجهی نخواهد بود.
باید قبول نماییم كه ما معامله گر نیستیم و نباید روش های پرریسك را برای سرمایه گذاری انتخاب نماییم، بهتر است روش هایی را پیدا نماییم كه ریسك های معقول داشته باشند.
یك سرمایه گذاری با مبالغ كم و ریسك پایین
یكی از روش های سرمایه گذاری در كشورهای پیشرفته، روش وام دهی فردبه فرد (Peer To Peer Lending) است كه نمونه های زیادی دارد. برای مثال، سایت لِندینگ كلاب به آدرس (www.lendingclub.com) از این روش سرمایه گذاری استفاده می نماید. ایران رنتر با استفاده از این روش و تطابق آن با ساختارهای قانونی و شرعی كشور پلتفرمی برای فروش اقساطی بوجود آورده است.
در پلت فرم ایران رنتر می توانید با تأمین وجه موردنیاز برای خرید وسایل موردتقاضای خریداران اقساطی سرمایه گذاری كنید. در واقع ایران رنتر واسطی میان سرمایه گذاران و خریداران اقساطی است. شما بعنوان سرمایه گذار می توانید با هر مقدار پولی كه در دست دارید در این پلت فرم سرمایه گذاری كنید. از مبالغ بالا گرفته تا حتی 300 هزار تومان برای خرید و تأمین یك هارد اكسترنال.
از مزایای سرمایه گذاری در ایران رنتر می توان به توزیع و مدیریت ریسك با استفاده از تعیین سقف 4میلیون تومانی برای خرید اقساطی و تقسیم سرمایه سرمایه گذاران میان افراد مختلف، اعتبارسنجی هوشمند خریداران، بازده قابل توجه، شرعی بودن این روش و عرضه پنل اختصاصی به تأمین كنندگان برای مشاهده پرداختی خریداران اشاره نمود.
اگر برای سرمایه گذاری با پول كم، پلت فرم ایران رنتر را انتخاب كرده اید می توانید با رجوع به وبسایت این شركت به آدرس (www.iranrenter.com)، در قسمت «راهنمای تأمین كنندگان» با شرایط این سرمایه گذاری بیشتر آشنا شوید و برای شروع سرمایه گذاری به قسمت «لیست در انتظار تأمین» سری بزنید.
یادتان باشد هیچ زمانی برای سرمایه گذاری دیر نیست و شما هر زمان برای آن اقدام كنید قدمی رو به جلو برای پیشرفت و آینده بهتر خود برداشته اید.

1397/06/07
14:49:46
4564
5.0 از 5
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو