مسترکار - دنیای خودرو
محسنی اژه ای:

برخی عناصر گمرك در پرونده های قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند

برخی عناصر گمرك در پرونده های قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند مستر كار: معاون اول قوه قضاییه اظهار داشت: در مورد مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده هایی تشكیل شده است، در این زمینه برخی عناصر گمرك و همینطور مالكین این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته اند و این پرونده ها در حال رسیدگی هستند.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز جلسه ای با حضور استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی نظامی و انتظامی برگزار گردید.
وی با اشاره به اینكه كارهای خیلی خوبی توسط استاندار هرمزگان در حال پیگیری است و موفقیت های خیلی خوبی هم در این مدت داشته است، اضافه كرد: امیدوارم با هماهنگی همه دستگاه ها آنچه امروز به نفع كشور و مردم است به خصوص در این شرایط در جهت مسائل مربوط به اشتغال، تولید داخلی، توسعه استان هرمزگان و رفاه مردم توفیقات بیشتری حاصل شود.

معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینكه یكی از وظایف مهم سیستم امنیتی، اطلاعاتی، دستگاه قضایی و دستگاه اجرایی مقابله با هر نوع فساد و امر مغایر قانون است، خاطرنشان كرد: مردم در این رابطه مثل همیشه باید همكاری كنند، امروز دشمن می خواهد كه معیشت مردم را تحت فشار قرار دهد و برعكس ما باید كاری نماییم كه مردم در رفاه بیشتری باشند و ازاین رو پرونده های مختلفی در این تشكیل می گردد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با اشاره به اینكه امروز سفارش هایی به دستگاه قضایی در مورد اینكه این پرونده ها سریعاً رسیدگی شود، افزود: هركس اتهامش روشن و جرمش در دادگاه مشخص شد سریعاً احكام در مورد این افراد اجرا شود و اگر مواردی باشد كه لزوم داشته باشد برای بازدارندگی بیشتر احكام علنی اجرا شود این اتفاق با هماهنگی با استانداری و شورای تأمین صورت گیرد.

وی با اشاره به اینكه در این جلسه تاكید كردم استان از همه ظرفیت ها و كمك مردم برای مقابله با فساد، قاچاق و مبارزه با كسانی كه به خصوص در نظام اقتصادی و ارزی ما اختلال می كنند، استفاده شود، عنوان كرد: پرونده هایی در مورد تخلفاتی كه در گمرك صورت گرفته در دست داریم كه بعضی از آن ها احكامشان هم صادر شده و در نشست قبلی خودم در تهران هم اعلام كردم، اكنون هم پرونده هایی در دست بررسی وجود دارد، برخی پرونده های استان هرمزگان در دادگاه های ویژه ای كه اخیراً تشكیل شده در تهران رسیدگی می گردد.

معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینكه امروز با رئیس دادگستری استان صحبت كردم و قرار شد در خود هرمزگان هم دادگاه های ویژه رسیدگی به مفسدین اقتصادی تشكیل گردد تا به این موارد به صورت ویژه رسیدگی شود، تصریح كرد: هم اكنون در استان های فارس، اصفهان، تهران دادگاه های ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی مشغول به كار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با اشاره به اینكه در مورد مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده هایی تشكیل شده است، افزود: در این زمینه برخی عناصر گمرك و همینطور مالكین این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته اند و این پرونده ها در حال رسیدگی هستند.

وی با اشاره به اینكه همه ما مسلمان و مقید به احكام دینی هستیم و باید از هر چیزی باعث زیر پا گذاشتن ارزش های دینی و ملی شود اجتناب نماییم، ابراز كرد: فرمایش دادستان كل كشور در مورد عدم ورود بانوان به ورزشگاه ها هم در همین راستا بوده است.

معاون اول قوه قضاییه در مورد آخرین وضعیت بازداشت فعالین زیست محیطی بیان كرد: هنوز پرونده این افراد به دادگاه نرفته اما در شرف رفتن به دادگاه است و نه فقط در این خصوص بلكه نسبت به همه پرونده ها تاكید می نماییم كه قضات هرچه سریع تر پرونده ها را تكمیل كنند.


1397/07/26
18:36:10
4304
5.0 از 5
تگهای خبر: امنیت , تولید , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو