مسترکار - دنیای خودرو
سینكی خبر داد

تشكیل كارگروه ویژه صادرات خودرو

تشكیل كارگروه ویژه صادرات خودرو به گزارش مستر كار معاون وزیر صنعت از تشكیل كارگروه هماهنگی اجرایی در ارتقای كیفیت، صادرات و خدمات بعد از فروش خودرو اطلاع داد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، حسن یونس سینكی در بازدید از شركت ایران خودرو و نشست با مدیران آن با اشاره به اثرات تشكیل این كارگروه اظهار داشت: وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده همكاری برای افزایش صادرات صنعت خودرو است و بازارهای صادراتی خودرو سازان از نظر سیاست گذاری های كلان حمایت خواهد شد.
وی اضافه كرد: باید با نگاه مشترك و وحدت نظر به مشكلات و مسایل موجود، رفتارها و رویكردهای تخصصی در پیش گیریم تا نتایج مطلوب تری داشته باشیم.
وی از ورود معاونت اقتصادی وزارت صنعت به مقوله صادرات اطلاع داد و اظهار داشت: در این بخش باید با ارتقای كیفیت، خواسته های بازارهای هدف را تامین كنیم. وزارت صنعت، زمینه توسعه بازارهای صادراتی را فراهم خواهد نمود.
سینكی بر دستیابی به هدف تولید 3 میلیون دستگاه خودرو و صادرات 30 درصدی آن در سند چشم انداز 1404 تصریح كرد و اضافه كرد: خودروسازان باید برنامه ریزی فنی و تخصصی را انجام دهند و وزارتخانه هم به حل مشكلات عمومی كمك خواهد نمود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نقش خودروسازان در بهبود شاخص های كلان اقتصادی را مهم ارزیابی كرد و اظهار داشت: ایران خودرو با گردش بالای مالی نقش بسیار مهمی در مسئولیت های اجتماعی بخصوص اشتغال زایی دارد.
وی خاطرنشان كرد: خودروسازان باید با ایفای نقش حرفه ای و تخصصی از حمایت های دولت در بخش های تعرفه ای بی نیاز شوند و دولت صرفا به عنوان هماهنگ كننده توسعه یافتگی صنعت گران ایفای نقش كند.
سینكی ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو بخصوص در مبحث كیفیت، خدمات بعد از فروش و توسعه محصولات جدید، اظهار داشت: روند مثبت ایجاده شده باید ادامه داشته باشد تا صنعت خودرو كشور به موفقیت های بیشتری دست یابد.


 

1396/09/06
23:55:54
5069
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو