مسترکار - دنیای خودرو
وزیر راه و شهرسازی؛

تشكل های صنفی مسئول نظارت بر اجاره بها هستند

تشكل های صنفی مسئول نظارت بر اجاره بها هستند مستر كار: وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در تعیین نرخ اجاره بهای مسكن، انجمن های صنفی و تشكل ها مدیریت درستی ندارند.به گزارش مستر كار به نقل از صدا وسیما، محمد اسلامی در حاشیه جلسه كمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این سئوال كه مسئول نظارت بر قیمت اجاره بهای مسكن چه نهادی است؟ اظهار داشت: در این حوزه انجمن های صنفی و تشكل ها باید صنوف خویش را كنترل كنند و افزایش قیمتی كه در بخش مسكن وجود دارد نشان داده است كه مدیریت مناسبی در این بخش وجود ندارد.
وی درباره نقش وزارت راه و شهرسازی در تعدیل قیمت ها اضافه كرد: شرایط و مسائل اقتصادی در فرآیند قیمت گذاری در حوزه مسكن تأثیرگذار است و اگرهجمه مسائل اقتصادی به حوزه مسكن ورود نكند و مسكن مسیر سالم خویش را ادامه دهد مردم كمتر گرفتار صدمه خواهند شد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دستور جلسه كمیسیون عمران مجلس درباره روند تخصیص قیر مجانی به پروژه های عمرانی هم تصریح كرد: میزان قیر تولیدی در كشورمان تناسبی با نیاز پروژه ها ندارد و تدبیری كه در مجلس در قالب بودجه سالیانه گنجانده شده حاكی از این است كه كارآمدی لازم برای پیشبرد پروژه ها را ندارد و باید تدبیری متفاوت در این حوزه اتخاذ شود این تغییر روش در لایحه بودجه سال ۹۸ خویش را نشان خواهد داد.
وی با اشاره به اینكه وزارت راه و شهرسازی سهمی ۵۷ درصدی از قیر تولیدی در كشور را در اختیار دارد كه این فرمول و روش برای سال های آتی باید تغییر كند، افزود: دولت در بودجه ۹۸ با روش و رویكرد جدیدی در مورد قیر تصمیم گیری خواهد نمود كه امیدواریم نمایندگان هم از این مورد حمایت كنند.

1397/09/07
19:21:07
4563
5.0 از 5
تگهای خبر: افزایش قیمت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو