مسترکار - دنیای خودرو

یك تیر و دو نشان با استادكار

یك تیر و دو نشان با استادكار به گزارش مستر كار كارهای تعمیر و سرویس پكیج، آبگرمكن، شوفاژ و رادیاتور تمامی ندارد؛ تازه اگر بخواهیم نصب بخاری گازی را از قلم بیندازیم.به گزارش مستر كار به نقل از مهر، همه ما خاطرات بدی از دست ها و صورت سیاه و كثیف شده با قیافه ای خسته و ماتم زده كه حاصل موفقیت یا عدم موفقیت در تعمیر و سرویس لوازم منزل است؛ داریم. از این رو در این مقاله نگاهی به یك راهكار ساده برای صرفه جویی در وقت و هزینه می اندازیم تا به قول قدیمی ها با یك تیر، دو نشان زده باشیم.
اولویت زندگیتان را مشخص كنید
تعمیر و سرویس پكیج، آبگرمكن، شوفاژ و رادیاتور شاید كار چندان سختی نباشد و در نگاه اول از عهده اش بربیاید اما تجربه نشان داده است این كارها از آن جمله كارهایی است كه وقتی مهارت كافی در آن نداشته باشی مثل باطلاق وقت، انرژی و حتی پول شما را می بلعد. اگر هم خیلی شانس بیاورید و كار نسبتاً خوب پیش برود، به سرعت متوجه وقت تلف شده ی خود می شوید؛ زمانی كه از كار، همسر و حتی فرزند خود گذشته اید.
مهم است كه اولویت های زندگی خویش را مشخص كرده و برای رسیدن به اهداف خود وقت بگذارید و از سویی دنیای مدرن امروز جایی برای وقت تلف كردن ندارد ازاین رو همه ی ما در تلاشیم كه با صرف هزینه های معقول و مقرون به صرفه از شر كارها و فعالیت هایی كه می توانیم، خلاص شویم. مثلاً چه كسی بدش می آید در ازای پرداخت پول مشخصی برای دریافت خدماتی همچون تعمیر و سرویس و یا نصب بخاری گازی، آخر هفته را بدون دغدغه و نگرانی اینكه كارها چطور انجام می شود؛ در كنار خانواده اش سپری كند؟

جوینده یابنده است
چنانچه بخواهیم برای انجام كارها از خدمات دیگران بهره ببریم در وهله ی نخست باید افراد امین و مورد اعتمادی را بیابیم كه كار تعمیر و سرویس لوازم منزل را با دقت و حوصله انجام دهند و به اصلاح فوت كوزه گری را بلد باشند و از سوی دیگر هزینه های دریافتی این افراد مشخص و مقرون به صرفه باشد و در وهله ی بعدی مسائلی همچون دسترسی راحت به آن فرد و موارد این­چنینی مطرح می گردد.
در پس ذهن هر كدام از ما خاطره ای از یك سرویس كار بد كه سبب خرابی لوله ها، نشت گاز و یا برق شده وجود دارد و همین امر سبب می گردد تا نسبت به سپردن كارهای خود به تعمیركاران خودداری نماییم اما نیازی به ترس نیست! چراكه دیگر دوره ی معرفی های چشم بسته و كاوشهای اینترنتی گذشته است.
در عصر تكنولوژی این كار سخت و دشوار از دوش شما برداشته شده و مجموعه ی استادكار در نهایت مسئولیت پذیری و با هدف خدمت بعنوان پل ارتباطی دریافت و عرضه كنندگان خدمات، یك پلت فرم بی نظیر برای دریافت خدمات بوجود آورده است كه تعمیر و سرویس پكیج، آبگرمكن، شوفاژ و رادیاتور و نصب بخاری گازی بخشی از آن است. با این پلت فرم كه الان در قالب سایت و اپلیكیشن در اختیار شما است؛ می توانید در اسرع وقت و بدون هیچ دغدغه ای به افراد استادكار و متخصص دست پیدا كنید كه در ازای خدمات تخصصی خود هزینه مناسبی دریافت می كنند.

اما چرا استادكار؟
آنچه باعث متمایز شدن استادكار است، گردآوری افراد متخصص با كم ترین هزینه ی امكان دارد. از جانب دیگر سهولت دسترسی به استادكار و قابل اعتماد بودن عرضه دهندگان خدمات از دیگر مزایای كار با این مجموعه است. همینطور با عنایت به اینكه استادكار هیچ هزینه ای برای عرضه دهندگان خدمات دریافت نمی كند؛ سبب شده كه استفاده از خدمات این مجموعه به صرفه باشد. از دیگر مواردی كه توجه مشتریان و دریافت كنندگان خدمات را در پلت فرم استادكار به خود جلب می نماید؛ شفافیت قیمت عرضه ی خدمات از لحظه ی نخست درخواست است.
با دریافت خدمات از استادكار نه تنها می توانید تعمیر و سرویس پكیج، تعمیر آبگرمكن، شوفاژ و رادیاتور و نصب بخاری گازی را با خیالی آسوده و كم ترین هزینه و بهترین نتیجه ی ممكن به انجام برسانید، بلكه با هزاران خدمت دیگر این مجموعه شامل خدمات آموزشی، دكوراسیون و ساختمان، شستشو و نظافت و خدمات پزشكی هم آشنا می شوید و اساساً شیفته ی سرعت عمل و سهولت كار و خدمات شبانه روزی آن خواهید شد.
همین حالا با با استفاده از سایت استادكار خدمات مورد نظرتان را سفارش دهید. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/09/15
15:00:29
4843
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو