مسترکار - دنیای خودرو

چرا اعتبار 10 میلیاردی جزایر هرمزگان پرداخت نشده؟

چرا اعتبار 10 میلیاردی جزایر هرمزگان پرداخت نشده؟ مستر كار: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت كشور با اشاره به دستور رئیس جمهور برای اعطای اعتبار به جزایر هرمزگان، اظهار داشت: باید قول و دستور رئیس جمهور برای اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به هر جزیره استان را با استفاده از سازمان برنامه و بودجه پیگیری كرد تا محقق شود.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، بابك دین پرست در نشست توسعه جزایر استان هرمزگان اظهار داشت: توسعه جزایر هرمزگان در چارچوب ۷۰ بند مصوب شده و روند اجرای بخشی از این مصوبات رضایت بخش است، اما اجرای بخش دیگری از مصوبات قابل قبول نبوده است و باید با سرعت بیشتری روند اجرای این مصوبات در دستور كار قرار گیرد.
وی خاطرنشان كرد: باید برنامه زمان بندی اجرای كامل مصوبات، تدوین و عرضه شود و دستگاه های مختلف میزان درصد پیشرفت فیزیكی مربوط به مصوبات را به وزارت كشور اعلام كنند.
دین پرست با اشاره به دستور رئیس جمهور برای اعطاء اعتبار به جزایر هرمزگان، اظهار نمود: باید قول و دستور رئیس جمهور برای اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به هر جزیره استان را با استفاده از سازمان برنامه و بودجه پیگیری كرد تا محقق شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت كشور تصریح كرد: پیشنهادات مناسبی برای تكمیل و اصلاح مصوبات قبلی عرضه شد كه باید برآورد اعتباری و برنامه زمان بندی اجرای آنها هم عرضه شود.
به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، قبل از این روحانی، رئیس جمهور ایران در مسافرت سال قبل اش به هرمزگان گفته بود، در این استان 14 جزیره وجود دارد كه وزارت كشور شرایط تمامی این جزیره ها را بررسی نموده و گزارش خوبی را درباره چگونگی اوضاع این جزایر ارائه كردند و باید كوشش كرد تا زمینه های رشد پیشرفت در این جزایر بیشتر از پیش فراهم گردد.
رئیس جمهور با اشاره به اینكه مناطق نفت خیز و مناطق آزاد باید به واسطه درآمدهای خود در جهت كاهش و حل مشكلات مردم در آن مناطق كمك كنند، ادامه داده، از آقای دكتر نوبخت خواسته شده تا برای آبادانی هر جزیره ای در این استان 10 میلیارد تومان در نظر بگیرند، چون كه جزایر برای ما حائز اهمیت بوده و پیشانی مرزهای كشور در آب های سرزمینی هستند.1397/10/21
22:30:55
4567
5.0 از 5
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو