مسترکار - دنیای خودرو

آنچه باید در مورد اهمیت طراحی سایت و سئو بدانید

آنچه باید در مورد اهمیت طراحی سایت و سئو بدانید به گزارش مستر كار این روزها طراحی سایت و سئو دو نام جدا نشدنی هستند كه در هر كسب و كاری كه فعالیت داشته باشید، احتمالاً به گوشتان خورده است.به گزارش مستر كار به نقل از مهر، فرقی ندارد شما صاحب یك بوتیك كوچك در یك شهرستان كوچك و دنج باشید یا صاحب یك برند لوازم خانگی شناخته شده، تفاوتی ندارد كه كسب و كار شما كوچك یا بزرگ باشد، به هر حال شما باید از یك نقطه شروع كنید و وارد دنیای جدیدی شوید كه تنها با طراحی سایت و اصول سئو برای شما امكان پذیر خواهد بود.
دیگر آن روزگاری كه كسب و كار خویش را تنها در یك محله، یك خیابان یا نهایتاً یك شهر تبلیغ می كردید و تمام دغدغه ی شما چند صد یا چند هزار فردی بود كه ممكن بود مشتری شما بشوند، گذشته است و وارد یك دوره ی جدید و كاملاً متفاوت شده ایم. البته به این شكل نیست كه امروز این اتفاق رخ داده باشد؛ چند دهه است كه در كشورهای پیشرفته از طراحی سایت و سئو، به منظور رونق كسب و كار، بهره برده می شود.
در ایران هم از زمانی كه اینترنت به شكل گسترده وارد منازل شد و افراد توانستند بر روی گوشیهای هوشمند خود از این امكان بهره ببرند، طراحی انواع سایت های خدماتی، فروشگاهی، شخصی و… رونق گرفته است. اگر واقع بینانه صحبت نماییم، عمر این اتفاق در ایران تقریباً ده سال است.
شما چه اطلاعاتی در مورد این مورد دارید؟ فكر می كنید این شیوه های اینترنتی می تواند در رونق كسب و كار شما اهمیت داشته باشد؟ شما جز آن دسته افرادی هستید كه با شیوه های نوین همراه می شوید یا هنوز هم به روش های تماماً سنتی باور دارید؟ همچنین كه در ذهن خود در حال فكر كردن و پاسخ دادن به این سوالات هستید، به ادامه ی این مطلب توجه كنید تا از اهمیت داشتن وب سایت و اصول سئو آگاه شوید.
اهمیت داشتن وب سایت سئو شده
وب سایت ها در موارد بسیاری می توانند به شما كمك كنند و البته هیچ وب سایتی بدون رعایت اصول سئو، معنایی ندارد. استفاده ی رایجی كه این روزها از وب سایت ها می شود، گسترش و رونق كسب و كارهای كوچك و بزرگ است. شما می توانید یك صفحه ی وب برای كسب و كار خود داشته باشید كه تمام محصولات و خدماتی كه عرضه می كنید، بر روی آن قرار بگیرد.
این شیوه كسب و كار مزایای بسیاری دارد كه در این مقاله بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. اما اگر بخواهیم مهمترین دستاورد داشتن یك وب سایت را معرفی نماییم، بدون شك می توان به رنج گسترده ای از مخاطبان اشاره نمود كه در سراسر ایران و جهان می توانند از محصولات و خدمات شما دیدن كنند و حتی تبدیل به مشتریان و طرفداران شما شوند.
به خاطر داشته باشید كه با طراحی سایت، قرار نیست عده ی زیاد از كاربران اینترنت در داخل و خارج از ایران با شما و كسب و كارتان آشنا گردند. طراحی تنها قدم اول در این راه است. بعد از آن شما نیاز پیدا خواهید كرد تا با پرداخت مبالغی به موتورهای جستجو یا پیمودن ارگانیك اصول سئو برای سایت خود، در صفحات اول یا صفحه ی نخست موتورهای جستجو قرار بگیرید.
گوگل مهمترین موتور جستجو در سراسر دنیاست و شما در حین بهینه سازی سایت و انجام سئو، باید استانداردهایی كه گوگل مشخص كرده است را رعایت كنید. تنها با رعایت این استاندارد هاست كه می توانید خویش را بعد از مدتی به صفحه ی نخست این موتور جستجوی قدرتمند، برسانید.
سئو چیست؟
سئو یا SEO در واقع مخفف سه كلمه Search Engine Optimization است كه به مفهوم بهینه سازی موتور جستجو می باشد. زمانی كه شما یك كلمه ی خاص یا تلفیقی از كلمات را در موتورهای جستجو سرچ می كنید، با چندین سایت محدود در صفحه ی نخست رو به رو می شوید.
چه دلیلی دارد كه تنها این تعداد سایت در صفحه نخست قرار می گیرند و سوال اصلی این است كه چرا این سایت ها در صفحه ی اول قرار می گیرند؟ چه دلیلی دارد كه یك وب سایت توسط موتور جستجویی مانند گوگل به صفحه ی چهل و دوم می رود و یك وبسایت در صفحه ی نخست جای می گیرد؟ جواب این سوال ها را می توانید در اصول سئو جستجو كنید. تمام فرایندی كه طی می كنید و تمام راهكارهایی كه به كار می گیرید تا در صفحه ی اول گوگل و سایر موتورهای جستجو نمایش داده شوید، سئو نامیده می شود. سئو در طراحی سایت و ارتقای یك وب سایت، حرف اول را می زند.
عموماً زمانی كه در مورد یك مطلب جستجو می كنید، تنها نتایج صفحات اول دوم یا سوم را بررسی می كنید. شاید در موارد خاصی چند صفحه بیشتر را هم مورد بررسی قرار دهید، اما به ندرت پیش می آید كه بیشتر از پنج صفحه اول را جستجو كنید. ازاین رو اگر اصول سئو در طراحی سایت شما رعایت نشده باشد و به عبارتی وب سایت شما بهینه نباشد، كاربران اینترنت با آن آشنا نخواهند شد و شما در این محیط گمنام باقی خواهید ماند.
حال برای طراحی سایت به صورت حرفه ای و انجام دقیق فرآیند سئو، باید چه اقداماتی انجام دهیم؟

انجام طراحی سایت و سئو توسط دیجی ویت
اگر گمان می كنید كه طراحی اصولی سایت و رعایت اصول سئو كار ساده ای است، حتماً سفارش می نماییم تا ادامه ی این مطلب را مطالعه كنید.
سئو مجموعه ای از كار هاست كه باید در كنار یكدیگر و به صورت اصولی برای سایت شما پیاده سازی شود تا نتیجه ی آن رسیدن به صفحات نخست و یا صفحه ی نخست گوگل باشد. گاهاً برخی نكات ریز و ظریف در این میان وجود دارند كه می توانند تعیین كننده باشند. ازاین رو نیاز است در این زمینه آموزش های كافی دیده باشید یا اینكه سئوی سایت خویش را به كارشناسان و متخصصان دیجی ویت بسپارید.
این كمپانی به صورت تخصصی به طراحی سایت و امور مربوط به سئو پرداخته و به شما كمك می نماید كه برای كلمات كلیدی خاص، در صفحه نخست گوگل قرار بگیرید تا بتوانید محصولات و خدمات خویش را به رنج وسیعی از افراد معرفی كرده و به فروش برسانید. همینطور شما می توانید با رجوع به بلاگ دیجی ویت، از مقالات و آموزش هایی كه در زمینه ی سئو و طراحی سایت در این بلاگ قرار داده شده اند، بهره مند شوید. آموزش این مطالب می تواند تأثیر چشم گیری در روند پیشرفت وب سایت شما داشته باشد.
سئو از چه راه هایی وب سایت شما را بهینه می كند؟
آیتم های متعددی وجود دارند كه باید در یك سایت مورد توجه قرار بگیرند تا سئوی سایت به صورت اصولی انجام شوند. در واقع این آیتم ها را گوگل برای صاحبین وب سایت ها تعیین كرده تا همگی در یك رقابت برابر بتوانند جایگاه مناسبی برای خود پیدا كنند. البته شما با پرداخت مبالغی به گوگل می توانید خویش را به صفحات نخست برسانید. در این راستا دو مشكل اساسی وجود دارد. اول اینكه شما باید هزینه ها را با ارزهای رایج پرداخت كنید كه با عنایت به شرایط كنونی بسیار هزینه بر است. دوماً این شیوه ماندگاری ندارد و نمی توانید جای سئوی ارگانیك را بگیرد.
آنچه در دیجی ویت انجام می شود و در وبلاگ دیجی ویت به شما آموزش داده می شود، طراحی سایت و سئوی ارگانیك است. بعضی از مهمترین آیتم های این شیوه استاندارد عبارتند از:
* كیفیت و بلندی محتوای موجود در صفحه شما
* كیفیت و تعداد لینك های ورودی به وبسایت
* سرعت بالا آمدن صفحات
* لغات كلیدی و محتوای صفحه
* اعتبار و مجوز نام دامنه
* امنیت صفحه
* دستورالعمل URL
اگر قصد دارید وب سایت شما نقش یك بازار پویا را برای كسب و كارتان داشته باشد، طراحی سایت خود و انجام اصول سئو را به دیجی ویت بسپارید و از آموزش های موجود در بلاگ دیجی ویت بهره ببرید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/01/19
14:56:46
4506
5.0 از 5
تگهای خبر: امنیت , خدمات , سایت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو