مسترکار - دنیای خودرو

طاهرخانی: ما اصل از كجا آورده اید؟ را فراموش كرده ایم

طاهرخانی: ما اصل از كجا آورده اید؟ را فراموش كرده ایم مستر كار: نماینده مردم تاكستان در مجلس ضمن اشاره به ظرفیت های شهرستان تاكستان از وزیر اقتصاد، صمت و كشاورزی خواست كه به منطقه تاكستان توجه نمایند.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، بهمن طاهر خانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور اظهار داشت: توضیح ناعادلانه ثروت ملی كشور برخلاف بندهای مختلف قانون اساسی نتیجه ای جز ظهور اشراف گرای جدید و پیدایش نوكیسه گان نداشته است. نوكیسه گانی كه با تظاهر به شریعت و اجرای اصول قانونی بر ثروت كشور پنجه افكنده و شرایط جدید به كامشان خوش می آید عدم وجود برنامه ای برای مقابله با آنها پدیده شوم فقر و غنا را عمیق تر از هر زمانی رقم می زند.
این عضو كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: تفكیك ناروا بین طاغوتیان بدون نقاب رژیم شاه با طاغوتیان نقابدار دوره ما كه با ظاهری آراسته به دین به بیت المال سیطره پیدا كردند سبب غارت بیشتر این اموال در سایه قانون و قدرت شده است؛ طاغوتیان نوظهوری كه انقلاب را دستاویزی برای ظاهرسازی و توجیه اعمال خلاف خود می كنند.
نماینده مردم تاكستان در مجلس با اشاره به اصل ۴۹ قانون اساسی اظهار داشت: این اصل مسلم عقلی و دینی برای طاغوتیان نقابدار هیچ گاه اجرا نگردیده است. ما اصل "از كجا آورده اید؟" را فراموش كرده ایم، فریادهای دلسوزان نظام بجای نمی رسد و متاسفانه روز به روز زمینه بی اعتمادی، شكاف بین آحاد مردم و خیلی از مسئولان نظام را فراهم می سازد. خوشبختانه مجلس در اقدامی انقلابی برای رسیدگی به اموال نامشروع نقابداران قانونی رسیدگی به اموال آنها را تصویب كرد.
طاهرخانی اضافه كرد: سوء استفاده از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در باب خصوصی سازی و مردم سپاری موجب برخورد سلیقه ای در این زمینه شده است. عدم مدیریت این سیاست سبب فقر گسترده مستضعفین و ایجاد طبقه اشرافی شده و ثروت ملی كشور در انحصار افراد خاص یا ژن های برتر قرار گرفته است تا مایه فخر و مباهات آنها در مقابل صاحبان واقعی كشور باشد. صاحبانی كه از جان و مال خود برای حفظ كیان ملی و آرمان های ارزشی ملی و انسانی گذشتند. این عزیزان مستضعف الان به سبب از دست دادن شغل و عدم تامین معاش حداقلی حیثیت و آبرویشان در امان نیست. عزت و غرور این عزیزان در هم شكسته شده است. عدم شفاف سازی نظام مالیاتی كشور بر اقشار كم درآمد مثل كارگران و كارمندان فشار وارد میكند. پس باید با تعامل قوا و پی ریزی برنامه های عادلانه اقتصادی به دنبال ثبات اقتصادی باشیم.
نماینده مردم تاكستان در مجلس درانتها نطق خود گفت: تاكستان از بزرگترین منابع اقتصادی كشاورزی و صنعتی را در خود دارد. ۵۲ درصد صنعت استان در شهرستان تاكستان مستقر شده است. بخش عظیم تولید انگور و كشمش كشور در منطقه تاكستان انبار شده است. از وزیر اقتصاد، صمت و كشاورزی درخواست می كنم به این منطقه توجه نمایند. صنعت و باغات شهرستان تاكستان در حال نابودی است. انتظار است كه مسئولان این وزارتخانه ها به این مسائل توجه نمایند. عدم برنامه ریزی صحیح در بخش كشاورزی متاسفانه موجبات درگیری در بخش خرم دشت را پیش آورد بازداشت تعدادی كشاورزی بیگناه نتیجه این درگیری بود؛ درست است حریم رودخانه باید حفظ شود ولی آن كشاروزان عزیز ناچار از این عمل بودند.


منبع:

1398/03/28
14:00:17
4617
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو