مسترکار - دنیای خودرو
رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی:

جزیره كیش در حوزه نوآوری می تواند ویترینی برای كشور باشد

جزیره كیش در حوزه نوآوری می تواند ویترینی برای كشور باشد به گزارش مستر كار رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی با اشاره به این كه این صندوق تسهیلات برای خرید یا رهن محل استقرار شركت های دانش بنیان را فراهم می آورد، اظهار داشت: جزیره كیش در حمل و نقل هوشمند پیشرو بوده و در حوزه نوآوری می تواند ویترینی برای كشور باشد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، دكتر علی وحدت در آیین تبادل تفاهم نامه همكاری مشترك معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان منطقه آزاد كیش كه امروز در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، با اشاره به این كه صندوق نوآوری و شكوفایی در حوزه های مختلف تسهیلات مورد نیاز شركت های دانش بنیان را در اختیار آنها قرار می دهد، اظهار نمود: یك نیاز این شركت ها بحث استقرار آنها یا در اختیار قرار دادن دفتری بعنوان محل كار یا كارگاه مورد نیاز آنهاست كه در این خصوص زمینه استقرار شركت ها را تسهیل كرده و تسهیلاتی برای خرید دفاتر، كارگاه یا رهن آنها فراهم نموده ایم.
وی ادامه داد: طبیعتا حاكمیت سیاست هایی در این زمینه دارد همچون آن كه اگر شركت ها در كنار هم باشند، اثربخشی بیشتری خواهند داشت یا چنان چه در نواحی نوآوری قرار گیرند، بافت شهری اصلاح خواهد شد. همینطور استقرار در پارك ها برای شركت ها اولویت دارد كه به منظور اعمال این سیاست ها موارد تشویقی در نظر گرفته ایم كه البته شركت ها مجبور به رعایت تمام این موارد نیستند.
رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی همینطور با بیان این كه برای نهادهای واسط همچون شتاب دهنده ها كه زمینه فعالیت شركت های كوچكتر را فراهم می كنند هم تسهیلات رهن و توسعه مكان را در نظر گرفته ایم، اظهار نمود: جزیره كیش در حوزه هایی همچون حمل و نقل ناوبری هوشمند پیشرو بوده و در حوزه نوآوری می تواند ویترینی برای كشور باشد.1398/05/27
13:40:16
4662
5.0 از 5
تگهای خبر: فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو