مسترکار - دنیای خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید

فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید مستر كار: وزیر صنعت، معدن و تجارت از درخواست این وزارتخانه از بانك مركزی برای افزایش مهلت بازگشت ارز برای صادركنندگان فرش آگاهی داد و در پاسخ به خبرنگاران درباره دستگیری خودروسازان اظهار داشت كه این مساله باید از قوه قضاییه پیگیری شود.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، امروز (یكشنبه) بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه بین المللی تهران راه اندازی شد.
در این مراسم رضا رحمانی یكی از درخواست های تولیدكنندگان و صادركنندگان فرش دستباف را افزایش مهلت بازگشت ارز حاصل از صادرات عنوان نمود و اظهار داشت: از بانك مركزی درخواست كردیم مهلت بازگشت ارز را برای صادركنندگان فرش از هفت به ۱۲ ماه افزایش دهد.
وی ادامه داد: فرش ایرانی مشتریان خاص خودرا دارد و با توقف صادرات فرش به آمریكا امكان بازاریابی جدید در شرق آسیا نیز وجود دارد كه باید در تولیدات مان سلایق آنها را در نظر بگیریم.
وزیر صمت استقبال كشورهای دیگر از نمایشگاه فرش دستباف ایرا را خوب توصیف كرد و از حضور سفرای ۱۴ كشور در افتتاحیه این نمایشگاه آگاهی داد.
وی با اشاره به اینكه غیر از بحث بازاریابی، مهم ترین مشكل صنعت فرش تامین مواد اولیه است، اشاره كرد: قسمتی از مواد اولیه فرش ایرانی در داخل كشور تامین می شود كه مشكل جدی ندارد و باید هماهنگی های لازم صورت گیرد. برای تامین بخش دیگر هم همیشه واردات داشتیم.
این مقام مسئول درانتها در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره خودروسازان بازداشتی، اظهار داشت: بازداشتی های خودرو را از قوه قضاییه بپرسید و فقط درمورد فرش سوال بپرسید.
منبع:

1398/06/03
15:26:00
4765
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو