مسترکار - دنیای خودرو

اهمیت برنامه ریزی كنكور

اهمیت برنامه ریزی كنكور مستر كار: یك برنامه ریزی صحیح و مدون كه برمبنای توانمندی های شما تنظیم شده باشد، می تواند نتیجه ی خوبی را برای شما به دست دهد.


به گزارش مستر كار به نقل از مهر، امروزه حدودا دیگر كمتر كسی را پیدا می كنید كه اهمیت برنامه ریزی برای كنكور را نداند و یا از فواید آن برای رسیدن به موفقیت استفاده نكند. همین طور برنامه ریزی درست می تواند میزان بی دقتی شما را كاهش داده و به این طریق سبب آرامش شما گردد. در واقع یك برنامه ریزی منسجم می تواند مصداق ضرب المثل «با یك تیر چند نشانه زدن باشد» و نتیجه ی آن با قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر شما رقم بخورد. برنامه ریزی برای كنكور ۹۹ بایستی بر طبق اصولی همچون خلاصه نویسی، انجام شیوه های صحیح تست زنی و انعطاف پذیری همراه باشد تا بتواند نتیجه ی مطلوب را برای شما به همراه داشته باشد. كنكور ریاضی رشته های مختلف كنكور ریاضی همچون رشته های پرطرفداری می باشند كه داوطلبان با استعداد های متفاوت، می توانند از میان انواع آنها، یكی را برگزیده و برای رسیدن به آن تلاش نمایند. همچون رشته های پر طرفدار و محبوب كنكور ریاضی می توان مهندسی كامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی مكانیك و مهندسی شیمی را نام برد كه اساسا برای قبولی در ان ها بایستی با برنامه ریزی مدون پیش بروید. مشاوره كنكور ریاضی ۹۹ می تواند به شما كمك تا از امروز برای قبولی در بهترین رشته های كنكور ریاضی، برنامه ریزی كرده و تا سال بعد برای رسیدن به این هدف بطور مستمر تلاش كنید. تلاش مستمر و پیگیری های بی وقفه اساسا بی نتیجه نخواهد ماند و شما با یك سال تلاش می توانید آینده ی تحصیلی و شغلی خودرا رقم بزنید. كنكور تجربی از گذشته تا به امروز معمولا كنكور تجربی در بالای جدول پرطرفدار ترین كنكور بوده و در سال ۹۸ نیز درصد بالایی از داوطلبان در برای رشته های این كنكور با یكدیگر به رقابت پرداختند. بااینكه كه بیشتر داوطلبان كنكور تجربی قصد قبولی در رشته ی پزشكی را دارند اما سایر رشته های كنكور تجربی همچون رشته های دندانپزشكی، پیراپزشكی و یا پرستاری و مامایی نیز از رشته های پرطرفداری هستند كه متقاضیان زیادی داشته و بدین سبب شما بایستی برای قبولی در این رشته ها بسیار تلاش نمایید. كوشش برای قبولی در كنكور تجربی به خواندن مداوم محدود نمی گردد و متقاضیان این رشته ها باید با برنامه ریزی صحیح و خلاصه نویسی های دروس، مطالب را در ذهن خود حكاكی كرده و با تست زنی آنها را تثبیت نمایند. مشاوره كنكور تجربی ۹۹ می تواند به داوطلبان متقاضی پذیرش در رشته پزشكی كمك نماید تا با پیگیری یك برنامه ریزی انفرادی و مختص به خود، قبولی خودرا تضمین نمایند. كنكور انسانی تا صحبت از كنكور انسانی می شود اساسا ذهن همه ی ما به سمت رشته ی حقوق می رود. رشته های حقوق كه پس از رشته های پزشكی همچون پرطرفدار ترین رشته ها هستند، اساسا در صدر انتخاب های داوطلبان كنكور انسانی بوده و انتخاب و اولیت اول آنان این رشته در دانشگاه های معتبر سطح كشور می باشد. رشته ی حقوق كه بازار كار خوبی نیز دارد و متقاضیان این رشته می توانند بعد از فارغ التحصیلی در یكی از آزمون های وكالت شركت كرده و در مشاغل مختلف این حوزه مشغول به فعالیت شوند، دسترسی به آن، اساسا بدون تلاش و پیگیری های مستمر امكان پذیر نخواهد بود و داوطلبان بایستی برای رسیدن به موفقیت بسیار تلاش نمایند. مشاوره كنكور انسانی ۹۹ به شما كمك می نماید تا از همین امروز با تعیین هدف برای خود و سپس پیگیری یك برنامه ریزی منظم، قبولی خودرا در این رشته در دانشگاه های معتبر كشور تضمین نمایید.
كنكور هنر داوطلبان كنكور هنر كه از رشته های مختلف می باشند بایستی توجه نمایند كه شرط اصلی و اولیه جهت شركت در این كنكور، علاقه به هنر بوده و بدون علاقه، در این رشته موفق نخواهند بود. در واقع داوطلبین می توانند با استفاده از خدمات مشاوره كنكور هنر ۹۹ ابتدا زمینه ی استعداد و علاقه ی خود به هنر را از میان رشته های مختلف برگزینند و سپس جهت شركت در این كنكور اقدام نمایند. داوطلبین رشته هنر كه از گروه های تحصیلی مختلف هستند باید توجه نمایند كه جهت شركت در این كنكور، بایستی علاوه بر دروس عمومی، دروس تخصصی خلاقیت تصویری و تجسمی، درك عمومی هنر، خلاقیت نمایشی، درك عمومی ریاضی و فیزیك، ترسیم فنی، خواص مواد و خلاقیت موسیقی را نیز به دقت مطالعه كنند تا رتبه ی مورد نظر را كسب نمایند. همین طور لازم به ذكر است كه گروه آزمایشی هنر نسبت به سایر گروه های آزمایشی، تنوع رشته ی كمتری دارد و بعضی از رشته های این گروه آزمایشی، علاوه بر آزمون تستی، دارای مرحله ی مصاحبه نیز می باشد. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/06/30
20:35:05
4847
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو