مسترکار - دنیای خودرو

كمبودی در بازار لوازم التحریر نیست

كمبودی در بازار لوازم التحریر نیست به گزارش مستر كار رئیس اتحادیه نوشت افزار با اشاره به عرضه مناسب و با كیفیت كالا اظهار داشت: كمبودی در بازار مهر ماهی لوازم التحریر وجود ندارد و تنها قیمت محصولات با عنایت به افزایش قیمت ارز، روند صعودی قابل توجهی گرفته است.


موسی فرزانیان در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با بازار لوازم التحریر در یك هفته اخیر، اظهار نمود: خرید برای لوازم التحریر فصل مدارس امسال دیرتر از سالهای گذشته شروع شد.
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار بیان كرد: اوج خریدهای نوشت افزار و لوازم التحریر در یك هفته اخیر انجام شده و كمبودی در زمینه نوشت افزار و دفتر نبوده و كالا در دسترس بوده است.
وی با تاكید بر اینكه قیمت لوازم التحریر تحت تاثیر نوسان ارز قرار گرفته است، اشاره كرد: بطور میانگین قیمت انواع نوشت افزار و دفتر با افزایش قیمت ارز از ۴ هزار تومان به ۱۲ هزار تومان، با رشد ۳ برابری روبه رو شده است.
فرزانیان تنوع كالایی را قابل قبول دانست و اظهار داشت: ۵۰ درصد محصولات عرضه شده در بازار تولید داخلی و ۵۰ درصد دیگر محصولات، وارداتی هستند كه خوشبختانه كیفیت عموم كالاها قابل قبول است.
وی بیان كرد: در گذشته تاكید شد كه یكی از اصلی ترین معضلات بازار لوازم التحریر عرضه كالای ته لنجی و بازارچه های مرزی به نام كالای برند و با كیفیت است كه ضرر و زیانی را برای مصرف كننده نهایی به همراه دارد.
منبع:

1398/07/03
14:41:04
4474
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو