مسترکار - دنیای خودرو

پس پرداخت پرداخت هزینه هتل در چند مرحله

پس پرداخت پرداخت هزینه هتل در چند مرحله مستر كار: آیا شما هم علاقه دارید با پرداخت هزینه یك شب، برای چند شب هتل رزرو كنید؟ پس تا اختتام این مطلب را بخوانید.


به گزارش مستر كار به نقل از مهر، شاید برای شما هم شرایطی بوجود آمده باشد كه در لحظه رزرو اینترنتی هتل قادر به پرداخت تمامی مبلغ نبوده اید و یا نسبت به سفر رفتن شك داشته اید؛ در نتیجه یا بطور كامل سفر را كنسل می كنید و یا تا فراهم شدن مبلغ، با ظریفت تكمیل شده هتل مواجه خواهید شد! این شرایط اساسا خوشایند نخواهد بود. در امتداد حل این مشكل سایت رزرو هتل اقامت ۲۴ بعنوان رتبه اول رزرو هتل در ایران و با تجربه ترین شركت در این زمینه، خدمت نوینی را طراحی و اجرا كرده است. بگفته امیررضا دلیر؛ مدیر اجرایی اقامت۲۴، در طرح "پس پرداخت" برای نخستین بار در ایران، با مراجعه به صفحه ی طرح پس پرداخت، امكان رزرو هتل با پرداخت هزینه آن در چند مرحله فراهم گردیده است. به عبارت دیگر، شما بجای پرداخت تمامی مبلغ، تنها هزینه یك شب اقامت در هتل را برای قطعی شدن رزرو پرداخت خواهید كرد و برای پرداخت مابقی هزینه تا روز ورود به هتل فرصت خواهید داشت. بعنوان مثال فرض كنید ماه بعد قصد سفر چهار روزه به كیش را دارید اما هنوز نمی دانید كه می توانید مرخصی بگیرید یا نه! از طرفی نگران پر شدن ظرفیت هتل ها هستید. در این زمان با استفاده از طرح پس پرداخت، هتل خودرا تنها با هزینه ی یك شب بجای چهار شب رزرو می كنید و پرداخت باقی هزینه را به روز رسیدن به كیش موكول می كنید. هتل شما با كمترین هزینه آماده پذیرایی از شما خواهد بود. بعنوان مثالی دیگر، شاید در لحظه ای كه می خواهید نسبت به رزرو هتل اقدام كنید در حسابتان به مقدار كافی پول نداشته باشید و یا موجودی حسابتان را برای كاری ضروری نیاز داشته باشید. در این جا نیز با پرداخت تنها هزینه ی یك شب، با خیالی آسوده هتل خودرا رزرو كرده و باقی هزینه را چند روز بعد، قبل از ورود به هتل پرداخت می كنید.
در فاز آزمایشی اجرای این طرح ۱۷ هتل در ۶ شهر ایران قابل رزرو می باشند. حداقل زمان اقامت جهت استفاده از این طرح ۲ شب و حداكثر آن ۴ شب است. جهت استفاده از این طرح می توانید با ورود به سامانه اقامت ۲۴، یكی از ۱۷ هتل معرفی شده در شهرهای مشهد، تهران، اصفهان، یزد، شیراز و تبریز را با هزینه یك شب اقامت در آنها رزرو نمایید و هزینه باقی مانده را در چند مرحله و تا لحظه ورود به هتل پرداخت كنید. در این صورت اگر سفر كنسل شود اساسا با ضرر مالی كمتری مواجه خواهید شد. همین طور تا قطعی شدن نهایی برنامه سفر نگران تكمیل شدن ظرفیت هتل مربوطه نخواهید بود. طرح "پس پرداخت" برای نخستین بار و اخیرا توسط اقامت ۲۴ ارائه شده و بزودی به فهرست شهرها و هتل های این طرح افزوده خواهد شد. امكان پرداخت هزینه ها در صنعت گردشگری تا امروز مساله ای بی معنا بوده و برای خرید بلیط و رزرو هتل باید در همان ابتدا تمام هزینه به صورت كامل پرداخت گردد. در نتیجه مشكلات و محدودیت های زیادی را برای اقشار مختلف جامعه به دنبال داشته است. خوشبختانه با ارائه طرح جدید "پس پرداخت" توسط سامانه رزرو هتل اقامت ۲۴ گام های ابتدایی برای پرداخت های چند مرحله ای در رزرو آنلاین هتل برداشته شده است. این طرح می تواند زمینه ساز داشتن سفرهای آسان و ارزان برای تمام اقشار جامعه باشد. با عنایت به شرایط كنسلی هتل و غیر قابل استرداد بودن بعضی از آنها، با "پس پرداخت" می توانید تا لحظه ورود به هتل، تنها هزینه یك شب اقامت را پرداخت نمایید و برای كنسل كردن رزرو نیاز به پرداخت هزینه كامل آن نخواهد بود. برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح و آشنایی با نحوه ی رزرو هتل از این طریق، به راهنمای رزرو هتل به روش پس پرداخت بازگشت كنید. سامانه رزرواسیون اقامت۲۴ با داشتن سال ها تجربه و فعالیت در حوزه رزرو اینترنتی هتل های داخلی و آگاه بودن به مشكلات و محدودیت های موجود در این زمینه، طرح های مختلفی را به منظور برطرف شدن آنها عرضه كرده است. هر یك از این طرح ها مانند "پس پرداخت" در نهایت می توانند منجر به فراهم شدن شرایط ایده آل در رزرو هتل و داشتن سفرهای ارزان گردند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/07/06
18:29:31
4632
5.0 از 5
تگهای خبر: آزمایش , آنلاین , سایت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو