مسترکار - دنیای خودرو

خدمات بعد از فروش ایران خودرو ویژه زائرین اربعین

خدمات بعد از فروش ایران خودرو ویژه زائرین اربعین مستر كار: شركت خدمات بعد از فروش گروه صنعتی ایران خودرو با برگزاری تعمیرگاه های صحرایی و ارسال قطعات به شهرهای مرزی منتهی به عراق، طرح ویژه خدمات رسانی به زائرین اربعین را شروع كرد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، فرشاد مقیمی- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو - امروز (سه شنبه) در مراسم آغاز طرح خدمات رسانی به زائرین اربعین، اظهار نمود: در جهت خدمات بعد از فروش به زائرین اربعین، از ۲۲ تا ۳۰ مهر خدمات از راه اكیپ های مختلف بالغ بر ۱۳۶۰ گروه امدادی، ۳۰ نمایندگی و ۶۰ فروشگاه در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی كشور برای زائرین پیشبینی شده است. این طرح در جهت اقداماتی است كه طی سال های گذشته برای این ایام انجام شده، برای پنجمین سال اجرا می شود كه بدون كوچكترین دغدغه و مساله به زائرین خدمات رسانی صورت گیرد.
وی ادامه داد: بالغ بر شش میلیارد قطعاتی است كه برای این طرح پیشبینی شده كه به نمایندگی ها و فروشگاه ها اعزام شدند تا بتوانند خدمات را به نحو احسنت به مشتریان عرضه كنند. خدمات جاده ای مجانی هستند اما در صورت تعویض قطعه بنا بر لزوم، تنها هزینه قطعات و تجهیزاتی كه استفاده می شوند، برپایه چارچوب هزینه ها دریافت می شود.
مقیمی با اشاره به اینكه مانعی برای عرضه خدمات برای همه گروه های خودرویی نداریم، اظهار داشت: امسال هم همچون سنوات سال قبل علاوه براینكه برای تمامی خودرو های گروه ایران خودرو عرضه خدمات داریم، برای سایر خودرو ها هم كه گرفتار مشكل شوند، خدمت رسانی می نماییم. در خودروهایی كه احتیاج به قطعه داشته باشند، چنانچه قطعات و تجهیزات مورد نیاز آن از مجموعه قطعات و تجهیزات ما قابلیت استفاده داشته باشد، خدمات رسانی صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام نمود: به صورت شبانه روزی چهار نمایندگی و سه چادر در مرزهای خروجی مستقر هستند. كسانی كه در این مدت به زائرین خدمات رسانی می كنند به صورت داوطلبانه از سراسر كشور حضور پیدا می كنند. علاوه براین شماره تلفن های ۰۹۶۴۴۰ هم هم راه دیگر ارتباطی برای دریافت خدمات رسانی هستند.
سیدرضا حسینی - مدیرعامل شركت خدمات بعد از فروش گروه صنعتی ایران خودرو (ایساكو) - هم در این مراسم اظهار داشت: در هشت محور مواصلاتی كه به چهار مرز مهران، شلمچه، چزابه و خسروی وصل می شوند، ۱۳۶۰ اكیپ مستقر هستند. علاوه بر آن سامانه موبایل اپلیكیشن و تلفن های ۰۹۶۴۴۰ درگاه هایی هستند كه مردم می توانند استعلام كنند. ضمن اینكه افراد ملبس به لباس هایی هستند كه امروز بر تن همه مجموعه دیده شد.
نتهای پیام


1398/07/16
15:30:36
4847
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو