مسترکار - دنیای خودرو
از سوی سازمان هواپیمایی كشوری

اسامی ۱۲ ایرلاین مجری پروازهای اربعین اعلام گردید

اسامی ۱۲ ایرلاین مجری پروازهای اربعین اعلام گردید مستر كار: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از صدور 1385 مجوز پرواز اربعین برای 12 شركت هواپیمایی آگاهی داد.به گزارش مستر كار به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، رضا جعفرزاده گفت: نرخ بلیت هواپیما در بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه تهران-نجف-تهران و بغداد (رفت و برگشت) ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مشهد-نجف و بغداد و بالعكس ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ایلام و كرمانشاه به نجف (رفت و برگشت) ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.
وی اظهار داشت: متقاضیان سفر به نجف و بغداد بلیت خودرا از مراكز معتبر كه روی پرتال سازمان هواپیمایی كشوری قابل دسترسی است تهیه كنند.
این مقام مسئول در سازمان هواپیمایی كشوری افزود: برای اطمینان بیشتر امكان اصالت سنجی بلیت هم روی سایت سازمان هواپیمایی كشوری و هم روی سایت انجمن و شركت های هواپیمایی برقرار است.
جعفرزاده با اشاره به اینكه شركت های هواپیمایی لازم است بوسیله رؤسای ایستگاه های مبدأ و مقصد پاسخگوی مسافران خود باشند اظهار داشت: لازم است با دقت بر نحوه توزیع بلیت های خود نظارت و هر گونه تخلف درباب نرخ و یا فروش بلیت از جانب واسطه های احتمالی به نام شركت ها كه صندلی پروازی برای آن در نظر گرفته نشده را به سازمان گزارش كنند تا نسبت به برخورد با آنها اقدام گردد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اضافه كرد: شركت های هواپیمایی چون هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ماهان، آسمان، قشم ایر، زاگرس، كیش ایر، تابان، كاسپین، وارش، آتا و العراقیه پروازهای خودرا از فرودگاه های تهران، مشهد مقدس، كرمان، اصفهان، تبریز، یزد، ساری، ایلام، كرمانشاه، كیش و شیراز انجام خواهند داد.
وی همین طور گفت: هماهنگی لازم با عوامل فرودگاهی، نیروهای امنیتی و انتظامی، گمرك، حراست و سایر عوامل دخیل در انجام پروازها صورت گرفته و مصمم هستند بیشتر از پیش شاهد بدرقه و استقبال در خور شأن زوار حسینی (ع) در ۱۱ فرودگاه كشور باشیم.
جعفرزاده از زوار حسینی (ع) خواست هرگونه تخلف احتمالی را بوسیله سایت سازمان هواپیمایی كشوری www.cao.ir اعلام تا به صورت ویژه و در كمترین زمان ممكن رسیدگی شود.


منبع:

1398/07/20
19:57:37
4484
5.0 از 5
تگهای خبر: امنیت , سایت , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو