مسترکار - دنیای خودرو
با امضای ۴ قرارداد؛

دیوارپوش های مقاوم به UV كاربردی می شوند

دیوارپوش های مقاوم به UV كاربردی می شوند مستر كار: چهار قرارداد همكاری تجاری سازی محصولات مبتنی بر نانو فناوری منعقد شد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا ستاد نانو در امتداد ارتباط صنعت با شركت های دانش بنیان و در چارچوب شبكه تبادل فناوری تابحال ۱۷۶ پروژه موفق میان شركت های دانش بنیان و صنعت اجرایی كرده است.
در این راستا در روز پایانی دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو چهار قرارداد همكاری و تجاری سازی میان شركت های دانش بنیان و شركت های صنعتی به امضا رسید.
این فناوری ها به این شرح است:

_دیوارپوش مقاوم به اشعه UV
_فعالیت های تحقیق و توسعه تطبیقی جهت تولید گرافن اكساید عامل دار شده برای پنل های ساختمانی

_دستكش آنتی باكتریال برای البسه
_انتقال فناوری و نانو مواد آنتی باكتریال
دكتر علی محمد سلطانی، مدیر دبیرخانه ستاد نانو در مراسم امضای تفاهم نامه بین شركت های دانش بنیان و صنعتی با تاكید بر اینكه جاده اقتصاد، صنعت و تولید دائم در حال پیچش و تغییرات است، اظهار داشت: با عنایت به سرعت توسعه تكنولوژی های جدید اگر صنعت نتواند در این پیچش همراه باشد، جا مانده و گرفتار مشكل می شود.
وی ابراز امیدواری كرد كه توسعه فناوری نانو كمك نماید تا تعداد زیادی از شركت های موجود در كشور در این راه اقتصادی جدید حركت كنند و جا نمانند.
سلطانی با اشاره به اینكه شركتهای فناور باید با واحدهای صنعتی پیش بروند، چونكه به تنهایی نمی توانند عمل كنند، اظهار نمود: در اقتصاد پایدار، واحدهای صنعتی باید از تكنولوژی های جدید استفاده كنند.
مدیر دبیرخانه ستاد نانو اشاره كرد: هم اكنون واحدهای صنعتی درك كرده اند كه با استفاده از فناوری نانو می توانند به ارزش افزوده بالا دست یابند.
منبع:

1398/07/21
19:59:21
4553
5.0 از 5
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , جاده , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو