مسترکار - دنیای خودرو

اصفهان از تهران جلو زد!

اصفهان از تهران جلو زد! به گزارش مستر كار جدیدترین آمار انتشار یافته از جانب سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی نشان داده است كه از بین كل ۴۴ هزار و ۴۳۲ واحد صنعتی كه تا آخر شهریور ماه امسال در شهرك ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیدند، ۱۱ هزار و ۷۹۹ واحد در بخش صنایع فلزی فعال می باشند و اصفهان با ۶۰۶۵ واحد، بیشترین واحدهای به بهره برداری رسیده را در خود جای داده است.


طبق این آمار كه به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفته، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی و آشامیدنی در رتبه پس از صنایع فلزی از نظر واحدهای فعال در شهرك ها و نواحی صنعتی قرار دارند كه به ترتیب ۹۸۸۰ و ۷۵۰۵ واحد را به خود اختصاص دادند.
همینطور از بین مجموع ۴۴ هزار و ۴۳۲ واحدی كه تا آخر نیمه اول امسال در شهرك ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیدند، ۵۱۶۲ واحد در صنایع كانی های غیرفلزی و ۳۲۴۴ واحد در صنایع سلولزی فعال می باشند.
در این میان خدمات، صنایع نساجی و صنایع برق و الكترونیك كمترین تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده را در شهرك ها و نواحی صنعتی اشغال كردند؛ به صورتی كه تا آخر شهریور ماه امسال ۲۹۵۶ واحد در بخش خدمات، ۲۳۷۸ واحد در بخش نساجی و ۱۵۰۸ واحد در صنایع برق و الكترونیك به بهره برداری رسیده اند.
همینطور طبق این آمار استان های اصفهان، تهران و فارس با ۶۰۶۵، ۵۵۷۶ و ۳۱۴۱ دارای بیشترین تعداد واحدهای صنعتی هستند كه تا آخر نیمه اول امسال در شهرك ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیده است.
اما، ایلام، خراسان شمالی و كهگیلویه و بویراحمد با ۲۵۹، ۲۶۷ و ۳۱۸ استان هایی با كمترین تعداد واحد صنعتی به بهره برداری رسیده هستند.1398/08/04
13:59:03
4114
5.0 از 5
تگهای خبر: خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو