مسترکار - دنیای خودرو

طرح توسعه یك واحد تولیدی در قزوین به بهره برداری رسید

طرح توسعه یك واحد تولیدی در قزوین به بهره برداری رسید مستر كار: خط تولید مایع دستشویی و شامپو شركت یونیلیور روز یكشنبه با سرمایه گذاری خارجی در شهر صنعتی البرز به بهره برداری رسید.


در مراسم افتتاح این خط تولید، مهدی صادقی نیاركی سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، عیسی قبادی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری، سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و حمیدرضا خانپور مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی قزوین حضور داشتند.
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با اشاره به اینكه كشور ایران در چهارراه دنیا قرار گرفته است، اضافه كرد: بخش عمده ای از كالاها می توانند از گذرگاه ایران با درصد قیمت تمام شده بسیار پایین تر به جنوب و شمال دنیا منتقل شوند و باید سرمایه گذاران به این امتیازات توجه نمایند.
صادقی نیاركی افزود: كشور ایران دارای مردمی صلح طلب، شریف و مقتدر بوده و هیچ سرمایه گذار داخلی و خارجی تابحال از سرمایه گذاری در ایران پشیمان نشده است.
وی اضافه كرد: افزایش عمق ساخت داخلی در كشور جمهوری اسلامی از اولویت های وزارت صنعت است و از شركت یونیلیور توقع داریم كه نقش بسزایی در توسعه و تكمیل دانش آن در كشور داشته باشد.
این مسئول اظهار داشت: ما به دنبال طراحی و تولید محصولات در ایران و صادرات به اقصا نقاط كشور هستیم و از شركت های چند ملیتی انتظار داریم در این راه گام های بلندی را بردارند.
استاندار قزوین نیز در این مراسم اظهار داشت: شركت بزرگ و معظم یونیلیور در حال تبدیل شدن به یك شركت چند ملیتی است و امروز سهم بزرگی را در اقتصاد جهانی و منطقه ای ایفا می كند.
جمالی پور اظهار داشت: ما در جمهوری اسلامی میزبان خوبی برای سرمایه گذاران خارجی بوده ایم و برای تسهیل كار آنها و گسترش همكاری ها هركاری بتوانیم انجام می دهیم.
وی افزود: امروز متاسفانه چهره ظالمانه ای از جمهوری اسلامی در دنیا نشان می دهند در حالی كه جمهوری اسلامی كشوری امن، میهمان نواز و دارای بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری مشترك است.
استاندار اظهار داشت: سفرا باید به سرمایه گذاران اطمینان دهند تا از این امتیازات بهره مند شوند و از ظرفیت های اقتصادی ایران در حوزه معدن، كشاورزی و صنعتی بیشتر بهره برداری كنند.
شهر صنعتی البرز بعنوان اولین شهر صنعتی كشور در ۱۵ كیلومتری قزوین واقع شده است.منبع:

1398/08/13
23:41:23
4522
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو