مسترکار - دنیای خودرو
وزیر:

نهضت ساخت داخل راهبرد اصلی وزارت صنعت است

نهضت ساخت داخل راهبرد اصلی وزارت صنعت است به گزارش مستر كار وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به هفتمین نمایشگاه بین المللی رینوتكس ۲۰۱۹ تبریز اعلام نمود: پیشبرد نهضت ساخت داخل و حمایت همه جانبه از آن راهبرد اصلی این وزارتخانه است.


در پیام رضا رحمانی به هفتمین نمایشگاه رینوتكس كه در آیین گشایش آن خوانده شد، آمده است:
«تقارن برگزاری این نمایشگاه با روز ملی مبارزه با استكبار جهانی مبین این است كه جوانان این مرز و بوم همانطور كه در تسخیر لانه جاسوسی و دفاع مقدس نشان دادند، همچنان پرچم دار مبارزه با استكبار جهانی هستند.
رهبر معظم انقلاب سال ۱۳۹۸ را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند و بر این اساس برنامه ویژه ای مشتمل بر ۳۴ پروژه در ۷ محور در وزارت صمت تدوین و نهضت ساخت داخل راهبرد اصلی این وزارت قرار گرفته است كه با مجاهدت شبانه روزی تمامی اركان بخش صنعت، معدن و تجارت در حال اجراست.
به تاسی از رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب، مجموعه صنعت، معدن و تجارت با مجاهدت شبانه روزی در جبهه های مختلف جنگ اقتصاد به دنبال تحقق سیاست های اقتصادی مد نظر معظم له است تا بر تكیه بر توسعه دانش و فناوری در همه بخش های مختلف، ضمن پیشروی برنامه های متعدد، اقدامات لازم برای تاب آوری اقتصاد كشور در دوران سخت جنگ اقتصادی را فراهم آورد.
اقدامات جاری وزارت صمت در حوزه رونق تولید، موجبات خرسندی مقام معظم رهبری را فراهم نموده است و بر سر قول خود در بی اثر كردن تحریم ها هستیم و بدین وسیله اعلام می داریم كه این امر وظیفه ما را نه تنها در وزارت صمت، بلكه در تمامی اركان بخش صنعت، معدن و تجارت در جنگ اقتصادی ظالمانه بیشتر از پیش سنگین تر می كند.
همان طور كه در گام دوم انقلاب درج شده است، استمرار نمایشگاه رینوتكس در شهر نخستین ها مبین این است كه با جهاد علمی و حضور نسل مومن، دانا و پر انگیزه بی گمان فاصله میان باید ها و واقعیت ها در آینده با قدرت بیشتر طی شود.»
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز، معروف به رینوتكس ۲۰۱۹، امروز دوشنبه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز با حضور تعدادی از مقام های كشور استانی شروع به كار كرد.
بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ طرح، ایده و محصول فناورانه و دانش بنیان جهت شركت در این نمایشگاه ثبت نام كرده اند و ۳۰ رویداد جانبی در حوزه های علمی و فناوری هم برگزار می گردد.
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتكس) ۱۳ تا ۱۷ آبان ماه جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نمایشگاه بین المللی تبریز در حال برگزاری است.
ششمین دوره نمایشگاه رینوتكس هم دهم تا چهاردهم آبان ماه سال گذشته در تبریز برگزار گردید.


1398/08/14
10:11:53
4595
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , ثبت نام , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو