مسترکار - دنیای خودرو
حسین محمد پورزرندی خبر داد:

عرضه ۷۰ درصد از خدمات بانكی در پیشخوان های شهرنت بانك شهر

عرضه ۷۰ درصد از خدمات بانكی در پیشخوان های شهرنت بانك شهر مستر كار: مدیرعامل بانك شهر از عرضه ۷۰ درصد از خدمات بانكی در پیشخوان های شهرنت این بانك اطلاع داد و اظهار داشت: هم اكنون ۳۵۸ دستگاه پیشخوان شهرنت در ۱۸۰ شهر كشور به فعالیت می پردازد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، دكتر حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب اظهار داشت: با عنایت به سیاست ها و محدودیت های بانك مركزی در مورد عدم توسعه فیزیكی شعب و همینطور با عنایت به فضای رقابتی شدید و تمایل اقشار جامعه در استفاده از ابزارهای الكترونیكی و عرضه خدمات مطلوب بانكی به شهرداری ها؛ توسعه بانكداری الكترونیك در دستور كار این بانك قرار گرفت.
وی با اشاره به اهمیت این اقدام خاطرنشان كرد: با عنایت به نقشه راه ۱۴۰۰ بانك مركزی در خصوص حركت به سمت بانكداری الكترونیك و دیجیتال با هدف كاهش هزینه های توسعه فیزیكی شعب در شبكه بانكی؛ بانك شهر، توسعه پیشخوان های شهرنت و سایر خدمات الكترونیك را برای اولین بار در ایران در فضاهای عمومی شهرها همچون پارك ها، میادین و فرودگاه ها، توسعه كارت شهروندی، اتوبانك ها و... در سطح كشور شروع كرد.
پورزندی خاطرنشان كرد: هم اكنون ۷۰ درصد از خدمات بانكی عرضه شده در شعب، با استفاده از پیشخوان های شهرنت قابل عرضه است كه این اقدام به علت تسهیل در دسترسی به خدمات، رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته است.
مدیر عامل بانك شهر در ادامه اضافه كرد: هم اكنون ۲۶۱ شعبه بانك در ۶۲ شهر كشور عرضه خدمات مالی و بانكی به مشتریان عرضه می دهند، اما با اتخاذ رویكرد بانكداری الكترونیك و توسعه شهرنت ها با همراهی و مساعدت های شهرداری ها این خدمات به ۳۵۸ دستگاه پیشخوان شهرنت در ۱۸۰ شهر افزایش یافته است.
پورزرندی رضایت و ارتقای سطح كیفی زندگی شهروندان را در اولویت فعالیت های بانك شهر دانست و اظهار داشت: درآغاز آغاز به فعالیت بانك شهر در سال ۱۳۸۸، سهم منابع شهرداری ها ۹۰ درصد و منابع مردمی ۱۰ درصد بوده اما هم اكنون سهم منابع شهرداری ها ۴درصد و منابع مردمی ۹۶ درصد است كه بخش مهمی از آن در تامین مالی شهرداری ها و پروژه های مرتبط با استفاده از جذب منابع مردمی در شعب این بانك حاصل شده است.

1396/10/23
23:35:31
5172
5.0 از 5
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو