مسترکار - دنیای خودرو
تا پایان آبان ماه؛

تولیدات ایران خودرو از 211 و هشت دهم هزار دستگاه عبور كرد

تولیدات ایران خودرو از 211 و هشت دهم هزار دستگاه عبور كرد مستر كار: بررسی آمارهای انتشار یافته در سامانه كُدال حاكی از تولید 211 هزار و 817 دستگاه خودرو از طرف گروه صنعتی ایران خودرو از شروع امسال تا اختتام آبان ماه است.


برپایه این آمارها، در هشت ماهه امسال ۱۴۷ هزار و ۳۹۳ دستگاه خودرو در گروه پژو تولید شد كه بیشترین تعداد خودروی تولیدی ایران خودرو را تشكیل می داد.
در مدت یاد شده، ۲۸ هزار و ۶۲۵ دستگاه خودرو در گروه سمند، ۱۲۰ دستگاه سوزوكی، چهار هزار و ۳۰۸ دستگاه رانا، ۱۷ هزار و ۸۸۴ دستگاه دنا و هزار و ۲۲۴ دستگاه تندر (ال ۹۰) در ایران خودرو تولید شد.
همچنین، تولید سه هزار و ۷۳۴ دستگاه هایما، دو هزار و ۱۳۱ دستگاه دانگ فنگ، هزار و ۴۶۷ دستگاه خودرو های گروه وانت و سایر محصولات و چهار هزار و ۹۳۱ دستگاه پژو ۲۰۰۸ در هشت ماهه امسال در ایران خودرو قابل اشاره است.
آمار آبان ماه
برپایه آمارهای منتشره سامانه كدال، مجموع تولیدات ایران خودرو در آبان ماه امسال به ۳۷ هزار و ۵۶۳ دستگاه رسید كه ۲۶ هزار و ۸۹۳ دستگاه آن مربوط به گروه پژو بود.
در این ماه ایران خودرو موفق به تولید هفت هزار و ۱۵۹ دستگاه خودرو در گروه سمند، ۸۶۱ دستگاه رانا، هزار و ۹۷۱ دستگاه دنا، ۶۲ دستگاه تندر، ۴۴۷ دستگاه هایما و ۱۷۰ دستگاه پژو ۲۰۰۸ شد.
در این ماه هیچ خودرویی در گروه وانت و سایر محصولات، دانگ فنگ و سوزوكی تولید نشد.منبع:

1398/09/09
15:10:27
4163
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو