مسترکار - دنیای خودرو
سرپرست وزارت جهاد كشاورزی:

بازار نهاده های كشاورزی آرام است

بازار نهاده های كشاورزی آرام است به گزارش مستر كار سرپرست وزارت جهاد كشاورزی اظهار داشت: بازار نهاده های كشاورزی آرام است و هیچ مشكلی در این رابطه نداریم.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، عباس كشاورز در نشست هم اندیشی كه بامداد امروز با حضور تولیدكننده های نهاده های كشاورزی برگزار شد، با اشاره به اینكه بازار نهاده ها آرام است و این نشان دهنده كفایت در كیفیت و كمیت نهاده ها است، اظهار نمود: هیچ گزارشی درباب كمیابی و گرانی نهاده ها در دو سال قبل به ما نرسیده است و همواره در كمیته های ستادی و مذاكرات سفارش كرده ام كه باید ذخیره كافی در آفت كش، كود، سم داشته باشیم، كه البته داریم و با تلاش شما تولیدكنندگان بازار خوب و آرام است.
وی با اشاره به تحریم و اینكه این شرایط نیازمند تعامل بیشتری است، خطاب به تولیدكنندگان اظهار داشت: ما اهتمام داریم نسبت به تكنولوژی های روز دنیا خودرا باخبر نگه داریم، ولی در شرایط تحریم امیدمان به تولید داخل است و بایستی همكاری و تعامل میان شما و كشاورزان و ما نیز بیشتر باشد. همین طور نباید مشكلات ناشی از تحریم ما را در مقابل هم قرار دهد.
سرپرست وزارت جهاد كشاورزی افزود: این شرایط نیازمند تدابیر جدیدی است كه همه باید با تلاش هم سناریوهایی داشته باشیم، برای اینكه ممكنست شریك تجاری شما كالایی را به شما ندهد. بدین سبب یا باید مقدار بیشتری از آن محصول بیاورید، یا بایستی به فكر حاشیه ها باشید كه از كدام شركت یا كدام كشور می توان استفاده و آنرا جایگزین كرد. بطور مثال درباب تامین بذر كلزا تا سال ۱۴۰۰ هیچ مشكلی نداریم.
ادامه دارد...


1398/09/30
13:27:13
4031
5.0 از 5
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , كالا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو