مسترکار - دنیای خودرو
رحمانی:

فرهنگ ساخت داخل به یك باور ملی تبدیل گردد

فرهنگ ساخت داخل به یك باور ملی تبدیل گردد به گزارش مستر كار وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه جامع این وزارتخانه برای تحقق اهداف برنامه ساخت داخل، اظهار داشت: باید اصل «قطع وابستگی» تبدیل به یك باور ملی شود؛ امروز شرایط برای خودكفایی در كالاهای مختلف فراهم شده و نتیجه بدست آمده را باید فتح البابی برای آینده صنعت كشور قلمداد كرد.


به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، «رضا رحمانی» شنبه شب در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه با اشاره به توسعه فناوری بعنوان یكی از محورهای فعالیت وزارتخانه، تصریح كرد: پیشران فناوری بخش صنعت است و این حوزه در بروز و ظهور فناوری نقش برجسته ای دارد.
رحمانی در این نشست كه با حضور روسای اتاق های اصناف و تعاون برگزار شد، اضافه كرد: تشكل ها نماینده واقعی مردم هستند و دلیل حضورشان در جلسات مشترك، استفاده از آرا و نظرات كارشناسی شان است.
وی اظهارداشت: در طول یك سال قبل عملكرد قابل تقدیر تشكل های بخش خصوصی و اتاق اصناف در حفظ آرامش بازار و روند تولیدی كشور موثر بوده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان داشت: آمادگی كامل داریم كه اختیارات لازم را جز در مواردی كه با محدودیت قانونی مواجه هستیم به بخش خصوصی تفویض نماییم.
وی بیان داشت: با دقت نظر روی روند تولیدات و تأمین كافی و به هنگام بازار، ماه های پایانی سال را هم با آرامش سپری خواهیم كرد.
رحمانی تصریح كرد: تنظیم بازار و تأمین اقلام مصرفی روزمره مردم، اولویت نخست ما است و با تمهیدات به عمل آمده نگرانی درمورد تأمین كالایی در سطح كشور وجود ندارد.


1398/11/06
22:07:45
4147
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صنعت , فناوری , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو